Tisk

Prohlédněte si a vyberte svoji novou dřevostavbu v sobotu 8. 10. 2016

Redakce | Pondělí, 25. červenec 2016 |

Přidat na Seznam.cz

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) letos v říjnu pořádá již třetí ročník oblíbené akce „Den dřevostaveb 2016“. Zájemci si budou moci prohlédnout některý s téměř čtyřiceti realizovaných domů po celé ČR. Akce se koná 8. 10. 2016.

Den dřevostaveb 2016, který proběhne v sobotu 8. 10. 2016 od 10 do 18 hodin, je skvělou příležitostí pro každého, kdo uvažuje o stavbě dřevostavby. V ten den totiž budou otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové a referenční stavby členských firem ADMD na území celé České republiky.

Na akci si budete moci domy nejen prohlédnout na vlastní oči, ale také osahat, prozkoumat všechny detaily konstrukce a dozvědět se od kvalifikovaných obchodních zástupců a prodejců jednotlivých firem všechny potřebné informace. Jinými slovy se dá říci, že se jedná o den otevřených dveří ve vybraných dřevostavbách v ČR.

Detailní přehled a charakteristiky staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce, kteří budou ve vzorových domech zákazníkům k dispozici, bude zveřejněn nejpozději koncem září na webových stránkách www.admd.cz. Informace o stavbách budou také k dispozici na veletržním stánku ADMD na stavebním veletrhu FOR ARCH/FOR WOOD, který se bude konat od 20. 9. do 24. 9. 2016 na výstavišti PVA v Praze Letňanech.

Jedním z míst, kde si budou moci zájemci o dřevostavby prohlédnout více domů najednou, je Centrum vzorových domů EDEN 3000 na Bauerově ulici č. 10 v Brně (vedle areálu BVV), kde bude pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program včetně občerstvení.

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop