Tisk
Soutěž o VIP vstupenky do Botanické zahrady Praha

Soutěž o VIP vstupenky do Botanické zahrady Praha

Jindřiška Kleknerová | Pondělí, 29. květen 2017 |

Přidat na Seznam.cz

Celkem 10 z účastněných vyhraje hned 2 kusy VIP vstupenky do botanické zahrady, která se nachází u pražské ZOO. Odpočiňte si mezi 15 000 druhy rostlin, meditujte v japonské zahradě ve stínu sakury nebo se seznamte s rybami tropických řek; to vše za šumu vodopádu...

Botanická zahrada hlavního města Prahy je váš kousek ráje ve velkoměstě. Venkovní expozice jsou ideálním prostorem pro relaxaci a odpočinek uprostřed 15 000 druhů stromů a květin. Meditační Japonská zahrada vás na jaře okouzlí květy rododendronů, pivoněk či něžných sakur, v horkém létě zde najdete vlahý stín a na podzim pošmourné počasí rozzáří pestrobarevné listy japonských javorů. Pivoňková louka, Severoamerická prérie, Ornamentální zahrada či Mediterán jsou jen zlomkem toho, kam se můžete v každém ročním období vypravit obdivovat poklady rostlinné říše.

Vydejte se na cestu kolem světa během jedné hodiny ve skleníku Fata Morgana. Poznejte exotické skvosty tropických deštných lesů, vysokohorského mlžného lesa a nejsušších oblastí světa. Cestou se seznámíte s rybami tropických řek i jezer a zaposloucháte do šumu divokého vodopádu.

Stačí vyhrát a výlet pořídíte zdarma!


Soutěžní otázka:

Kdy začala botanická zahrada v Tróji oficiálně existovat?

Jaká je výhra:

celkem 10 krát 2 kusy VIP vstupenky do Botanické zahrady Praha

Odpovědi posílejte na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , do předmětu prosím napište SOUTĚŽ - botanická zahrada.

Vylosované výherce zveřejníme zde pod článkem a obešleme e-mailem.
Výhru si bude možné vyzvednout osobně na adrese Kladenská 107, nakladatelství PRO VOBIS.

Soutěž trvá od 30.5., do 7.6. 2017.


 

Jindřiška Kleknerová

 

Těžce zařaditelná publicistka s lehce technickými předpoklady. Zajímám se o texty začínající básněmi a končící optimalizovanými články s příslušným počtem klíčových slov… S pokorou bydlím v nové dřevostavbě a spravuji tento web. Obojí mi dělá radost.

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (1)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop