Tisk
Chybná volba při výběru dodavatele dřevostavby vás může dovést k soudu (video)

Chybná volba při výběru dodavatele dřevostavby vás může dovést k soudu (video)

DAS | Pondělí, 23. říjen 2017 |

Přidat na Seznam.cz

Zpoždění termínu předání stavby o 70 týdnů, křivá podlaha a špatná statika; veškerá fakta mluví ve prospěch stavebníka. Jednání s dodavatelskou firmou a jejími subdodavateli se přesto změnilo v dlouhé soudní spory, které jsou plné právnických  diskuzí a (pro běžného smrtelníka) neprůhledných kliček. Pusťte si Černé ovce...

... zhruba od 6. minuty začíná příběh, který byste nechtěli zažít.


Chci si přehrát video - Černé ovce, díl Dřevostavba


Výběr dodavatele montované dřevostavby: Jak se vyhnout soudům?

Jak předejít podobným problémům je jedním z našich hlavních redakčních témat. Na stránkách tištěných časopisů DŘEVO&stavby a sruby&roubenky, a také na webovém portálu www.drevoastavby.cz, vám přinášíme různá doporučení a rady plynoucí především ze zkušeností, podle kterých je třeba při výběru dodavatele dřevostavby postupovat.

admd kopie1) vyberte si společnost, která je členem Asociace dodavatelů montovaných domů

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) sdružuje výrobce montovaných objektů bytové a občanské vybavenosti na bázi dřeva. Základním úkolem ADMD je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace dle Dokumentu národní kvality (DNK).

ověřený dodavatel v3002) při výběru se nechte vést titulem Ověřený dodavatel

* Firmu označenou logem a titulem Ověřený dodavatel doporučujeme na základě referencí jejích spokojených klientů, které jsme získali v uplynulých 24 měsících.
* Osobně jsme navštívili majitele realizovaných dřevostaveb a hovořili jsme s nimi o jejich zkušenostech s dodavatelskou firmou (dodavatelem).

* Přesvědčili jsme se tak o kvalitách firmy a důvěryhodnosti referencí.
* Ověřené dodavatele dřevostaveb poznáte snadno - jsou výrazně označeni logem Ověřený dodavatel dřevostaveb.

 


Chcete se držet osvědčených rad od odborníků a udělat maximum pro to, abyste se vyhnuli problémům a komplikacím při stavbě? Chcete si správně vybrat zhotovitele své dřevostavby? Přečtěte si odborný, a zároveň dobře srozumitený, článek od předsedy ADMD, Ing. Vratislava Blahy CSc

Na co se zaměřit při výběru zhotovitele dřevostavby? 

 

Vaše komentáře (1)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop