Tisk
Vstupenka na FOR ARCH 2018 ZDARMA pro vás!

Vstupenka na FOR ARCH 2018 ZDARMA pro vás!

Redakce | Středa, 08. srpen 2018 |

Přidat na Seznam.cz

Chystáte se na veletrh FOR ARCH 2018 a nemáte vstupenku? Máme ji pro vás připravenou a ZDARMA a hned!

I naše vydavatelství se chystá na největší veletrh stavebnictví u nás, na FOR ARCH 2018, a budeme rádi, pokud se za námi zastavíte na stánku časopisů DŘEVO&stavby a sruby&roubenky.

Jak vstupenku na FOR ARCH získat se dozvíte níže.

Čekají Vás slevy na předplatné a speciály zdarma

Kromě vstupenky na veletrh FOR ARCH 2018 ZDARMA pro vás máme připravené zajímavé slevy na předplatné našich časopisů a samozřejmě speciály ZDARMA jako jsou:

  • PASIVNÍ domy 2018– ročenka o pasivních domech, principech jejich stavění, zkušenosti majitelů pasivních domů a výpovědi o tom, jak se v nich bydlí a žije.

    Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb 2018 – přehled dodavatelů dřevostaveb na českém trhu, ukázky realizací dřevostaveb, vzorové a referenční dřevostavby. Najdete v něm určitě dodavatele vaší dřevostavby na klíč.

  • PROFIspeciál 2018 – speciál pro odborníky z oboru dřevostaveb.

Drevo-a-stavby-darkova-kniha-2017Chybět nebudou ani dárková vydání ročníku 2017, kterému říkáme „tlusťoch". Jedná se o svazek nejlepších vydání loňského roku a stojí jen 199,-Kč. Kupte si ho už nyní nebo si pro něj přijďte, stojí zato!

 

Kde nás na FOR ARCHU 2018 najdete?

foto-vystava-for-arch-stanek-drevo-a-stavbyNa veletrhu FOR ARCH 2018 nás najdete v hale číslo 5 na stánku 5D02. Součástí našeho výstavního prostoru je i poradenské centrum dřevostaveb, kde se můžete zeptat na cokoli spojené s výstavbou dřevostaveb, poradíme vám třeba s výběrem dodavatele pro vaši moderní dřevostavbu či roubenku nebo jak vůbec přistupovat k realizaci dřevostavby na klíč.

 


Jak vstupenku na FOR ARCH ZDARMA získat?

Vstupenku na FOR ARCH 2018 ZDARMA získáte jednoduše:

  • jděte na naši facebookovou stránku
  • dejte naší stránce lajk a staňte se naším fanouškem
  • okomentujte tento příspěvek s textem „CHCI VSTUPENKU" . Odkaz na vstupenku vám pošleme obratem. Mějte, prosím, strpení, nebudeme-li hned reagovat. Přece jen nejsme online 24 hodin.

Na viděnou na veletrhu FOR ARCH 2018!

 

Vaše komentáře (1)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop