První montovanou dřevostavbou postupující do finále ankety Dřevostavba roku 2019 se stala dřevostavba podle vlastního návrhu s názvem "Takový domeček z lega"

Jiří Kuthan | Pátek, 02. srpen 2019 |

Přidat na Seznam.cz

Jiří vyrůstal v paneláku a život v domku někde na venkově podle vlastních slov považoval kvůli péči o dům a zahradu spíše za trest. Ale jak praví klasik, cesty osudu jsou nevyzpytatelné, a dnes si doslova lebedí v dřevostavbě, kterou si spolu s manželkou sami navrhli. A nelitují...

Co ho přivedlo k rozhodnutí postavit si dům, a proč se rozhodl pro dřevostavbu? Jak vybíral dodavatele dřevostavby pro svůj vlastní návrh domu? Přečtěte si celý příběh v naší redakční návštěvě Takový domeček z lega.

nizkoenergeticka-drevostavba-navsteva-lucern-exterier-bazen-zahrada-2nizkoenergeticka-drevostavba-navsteva-lucern-interier-obyvaci-pokoj-jidelna

Jiří Kuthan

Baví mě vše kolem počítačů a internetu. Od tvorby webů jsem se přesunul k tvorbě obsahu a momentálně pronikám do tajů dřevostaveb, abych věděl, jakou si pro sebe postavit. Pokud právě neladím obsah tohoto webu, utíkám do přírody, kde dobíjím energii při pozorování ptáků.

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop