Konference Interiéry: Místo, kde se design potkává s businessem

Jiří Kuthan | Pondělí, 07. říjen 2019 |

Přidat na Seznam.cz

Celoživotní vzdělávání a získávání nových informací je pro práci interiérové architekta nezbytností. Kromě čtení článků a návštěv veletrhů je v České republice těchto možností poskromnu. Nejvýznamnějším projektem v oblasti navrhování a zařizování interiérů je konference Interiéry, která se koná již od roku 2012. Letos akce proběhne dokonce na půdě Mendelovy univerzity, což její postavení ještě umocňuje.

konference-interiery-pozvanka

Každým rokem probíhá jedno hlavní téma. Loni to bylo téma minulosti a budoucnosti, letos nás čeká „design & business". Posluchači se tak dozví i řadu zajímavých informací z pohledu podnikání, o čemž se téměř nehovoří. Když vedete studio s několika profesionály, řešíte finance, když pracujete na IČO jako freelancer, řešíte finance, když děláte klientovi nabídku – jde zase o finance. Business prostě k této činnosti patří. Všichni z oboru dobře vědí, že to není jen o kreativitě!

Konference je určena profesionálům, tedy interiérovým architektům, designérům, výrobcům a dodavatelům interiérového zařízení, ale také akademikům, studentům a novinářům z odborných médií.

Na co letos mohou posluchači těšit?

Proběhnou přednášky s tématy, jako je například:

  • Fotografie prodává design", kterou si připravil zkušený fotograf Jiří Ernest nebo téma
  • Principy fungujícího designu" od Jana Kramoliše z univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.
  • Velmi praktická bude přednáška „Interiér jako nástroj prodeje", kterou odprezentuje Jan Šolta, který se podílel například na konceptech restaurací Plzeňského Prazdroje a externě přednáší na UK a VŠE v Praze.

Mezi přednášející patří i úspěšný designér Petr Novague a Jaroslav Juřica nebo Jan Fišer, jenž vyučuje na Fakultě architektury ČVUT v Praze a Fakultě umění UJEP v Ústí nad Labem.

Dotkneme se i tématu marketingu a sebeprezentace. Na téma prezentace v médiích bude hovořit designérka Martina Pištěláková, které má řadu zkušeností s televizními pořady o bydlení.

Posluchače dále čekají novinky o oblasti softwaru, kování a dalších materiálů. Trefná bude i přednáška s tématem „Design bez financí končí jen na papíře", jež si připraví specialista Tomáš Němčík nebo téma, kde brát další klienty. Celkem proběhne v jeden den více než 20 krátkých a výstižných přednášek.

Celý program konference Interiéry

Konference Interiéry se koná 7. listopadu na Mendelově univerzitě v Brně, v moderní posluchárně budovy Q.

Přihlášení on-line

Přihlašování na akci probíhá on-line na webu www.konference-interiery.cz. K projektu vychází i další číslo odborného magazínu Interiéry, jehož druhou stranou je sborník přednášek z konference. Posluchači si mohou při registraci objednat také box se vzorky materiálů, který si pak bezplatně vyzvednou.


barvy-bez-pravidel-pozvanka

BARVY - TRENDY - INTERÉRY

Přednáška Barvy bez pravidel spojená s autogramiádou a křestem knihy Ing. Ivy Bastlové.

KDY: Čtvrtek 10. října od 14 hodin
KDE: PVA Expo Letňany při veletrhu FOR INTERIOR v hale č. 3 v Boho cafe
VOLNÁ VSTUPENKA: ke stažení na www.ivabastlova.cz

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop