Ročenka PASIVNÍ domy 2020 pro návštěvníky veletrhu FOR PASIV 2020 exkluzivně ZDARMA

Jiří Kuthan | Středa, 16. říjen 2019 |

Přidat na Seznam.cz

V Česku ojedinělá ročenka o stavbě a bydlení v pasivních domech - PASIVNÍ domy 2020 vyjde u příležitosti veletrhu FOR PASIV 2020. Můžete ji mít ZDARMA od 6.2.2020 na veletrhu!

Ročenka se zaměřuje nejen na pasivní domy jako takové, ale i na rekonstrukce do pasivního standardu a na úsporné domy obecně. Bude opět nabitá informacemi o pasivních, aktivních i nulových domech, jak se staví, jak se v nich bydlí, jaké jsou výhody pasivních domů a co by měly splňovat, aby dobře fungovaly.

rocenka-pasivni-domy-2020-834x1000

Nechybí samozřejmě pestrá paleta ukázek realizací pasivních domů v České republice a v zahraničí jako inspirace pro stavebníky, kteří o stavbě takového domu teprve uvažují.

Publikovány budou i aktuální dotační tituly na stavbu úsporných domů a ukázky realizací s pomocí dotace.

KATALOG projektů a realizací pasivních domů

Součástí vydání pro rok 2020 bude opět KATALOG projektů a realizací pasivních domů, který příznivcům chytrého bydlení určitě pomůže s výběrem právě jejich pasivního domu i realizační firmy.

Ročenku připravujeme ve spolupráci s Centrem pasivního domu, Státním fondem životního prostředí a veletrhem FOR PASIV 2020.

Ročenka PASIVNÍ DOMY 2020 je partnerem 5.ročníku soutěže ÚSPORNÝ DŮM 2019 - soutěžní přehlídky pasivních domů pořádané Centrem pasivního domu.

Ročenka PASIVNÍ domy 2020 ZDARMA na veletrhu FOR PASIV 2020

Ročenka PASIVNÍ domy 2020 bude ZDARMA pro návštěvníky veletrhu FOR PASIV 2020 v termínu 6.- 8.2.2020, po veletrhu si bude možné ročenku PASIVNÍ domy 2020 zakoupit v běžné síti prodejen novin a časopisů nebo na e-shopu vydavatele.

Objednat ročenku PASIVNÍ DOMY 2020

Jiří Kuthan

Baví mě vše kolem počítačů a internetu. Od tvorby webů jsem se přesunul k tvorbě obsahu a momentálně pronikám do tajů dřevostaveb, abych věděl, jakou si pro sebe postavit. Pokud právě neladím obsah tohoto webu, utíkám do přírody, kde dobíjím energii při pozorování ptáků.

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner
  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop