Kalendář

Měsíční přehled Týdenní přehled Kategorie Hledej Vytisknout

FOR PASIV 2020

Kategorie: Veletrh, výstava
Datum: čtvrtek 06. únor 2020
Konec:sobota 08. únor 2020
Web: http://forpasiv.cz/
Místo konání: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany

FOR PASIV - 8. ročník veletrhu, zaměřeného na nízkoenergetické, pasivní a nulové budovy, bude opět zastoupen prestižními firmami z oboru.

Veletrh FOR PASIV je určen všem specialistům, odborníkům a těm, kteří se zajímají o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy, ať už řeší úspory energie v novém bydlení či si chce dopřát dostatek výhod a pohodlí svého stávajícího domova.

Vstupenky zdarma na veletrh FOR PASIV 2020

» Vstupenky zdarma «

FOR PASIV nabídne i velmi atraktivní doprovodný program, doplněný o Poradenské centrum, které propojí návštěvníka přímo s odborníkem v požadovaném oboru. Program proběhne ve spolupráci s Centrem pasivního domu, Státním fondem životního prostředí ČR a dalších partnerů.

Veletrh proběhne v jedinečném souběhu společně s veletrhem FOR WOOD, který je zaměřen na dřevěné stavby a konstrukce, s veletrhem FOR THERM, kde najdou uplatnění firmy z oboru krbů, kamen a kotlů a dále s veletrhy pořádanými společností Střechy Praha, s.r.o.

Díky tomuto zaměření veletrhů obsáhne souběh obor stavění a rekonstrukce standardních, nízkoenergetických, pasivních či nulových staveb do A do Z.

for-pasiv-logo-666x222

Hledat v kalendáři

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop