Den otevřených dřevostaveb přilákal téměř 1500 vážných zájemců o bydlení

Den otevřených dřevostaveb přilákal téměř 1500 vážných zájemců o bydlení

Redakce | Pátek, 16. říjen 2020 |

Přidat na Seznam.cz

V sobotu s krásným datem 10. 10. 2020 proběhl již 7. ročník populární akce Den otevřených dřevostaveb. Členové ADMD pozvali návštěvníky do 53 certifikovaných dřevostaveb po celé České republice.


Den otevřených dřevostaveb 2020 byl i letos úspěšný

Díky této akci měli zájemci o dřevostavby možnost podívat se na domy dokončené i rozestavěné. Mohli se inspirovat jejich dispozicí a zjistit, jak dřevostavba vzniká. Návštěvníci se podívali také do některého z výrobních závodů, kde nahlédli pod pokličku výroby stěnových panelů pro dřevostavby.

"Navzdory situaci, která v České republice aktuálně panuje, jsme zaznamenali na stavbách vysoký zájem o moderní dřevostavby. Oproti předchozím ročníkům se akce zúčastnili hlavně vážní zájemci o výstavbu domu, kteří se chtěli na vlastní oči podívat a inspirovat k vlastnímu bydlení. Návštěvníci, se kterými jsem měla možnost pohovořit v jednotlivých domech, se přišli podívat především na vzhled konkrétní stavby a nebo se blíže seznámit se zástupci certifikovaných firem," dodala ředitelka ADMD, Ing. Lenka Trandová.

"Pokud člověk plánuje výstavbu, tak je super se podívat, jak jednotlivé domy vypadají a jak se vyrábí. Získá tak nějakou představu o tom, do čeho jde. Nějak si utřídí své myšlenky a zjistí, co chce a jak ten dům má vypadat," dodal pan Ondřej Levý, návštěvník akce.


"I přes to, že na některých místech ČR byla tato sobota deštivá, navštívilo stavby téměř 1 500 návštěvníků!"


úvodní fotka DOD 2020 (1)

obr.: Přístupný návštěvníkům byl i tento referenční dům v Šestajovicích. Foto: ADMD


Časopis DŘEVO&stavby obdaroval návštěvníky poukazy na předplatné

Na pět návštěvníků v každém domě také čekalo překvapení v podobě poukazů na roční předplatné časopisu DŘEVO&stavby. Jsme rádi, že i letos tento renomovaný odborný časopis podpořil tuto akci jako mediální partner.

Záštitu nad akcí Den otevřených dřevostaveb 2020 převzal ministr zemědělství Ing. Miroslav Toman, CSc.

Cílem akce bylo přiblížit proces výstavby kvalitních dřevostaveb široké veřejnosti a pomoci s výběrem vysněného domu. Věříme totiž, že spokojené bydlení začíná kvalitním návrhem a končí kvalitní realizací dřevostavby od prověřených firem, které jsou členy ADMD. Zapište si do kalendáře termín dalšího ročníku akce Den otevřených dřevostaveb 2021, který je plánován na 9. 10. 2021.

577


A jak akci zhodnotili návštěvníci?

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop