Webinář Kingspan: Finanční profit vysoce účinných tepelných izolantů

Komerční sdělení | Úterý, 27. červenec 2021 |

Přidat na Seznam.cz

Jaký je finanční profit při použití vysoce účinných tepelných izolantů? Odpověď nejen na tuto otázku se dozvíte v chystaném hodinovém webináři Kingspan dne 30.7. 2021 od 10:00 na oficiálním YouTube kanále organizačního garanta webinářů AZ Promo.


Webinář Kingspan

Finanční profit získaný díky vysoce účinným vnějším tepelným izolantům při použití v případech, kde má novostavba jasně vymezené půdorysné hranice a v případech vnitřních aplikací, kde jsou prostorové hranice již dány obvodovými konstrukcemi stavby.

webinar-Kingspan

PŘIHLÁSIT SE NA WEBINÁŘ Kingspan ZDARMA→


Spustit LIVE stream webináře Kingspan

Webinář Kinspan se uskuteční v pátek dne 30.7. 2021 od 10:00 do 11:00 na YouTube kanále AZ Promo. Na webinář se nezapomeňte PŘIHLÁSIT.

SLEDOVAT LIVE stream webináře Kingspan→


Buďte v obraze s PROFIspeciálem

Jste architekt, projektant, firma realizující dřevostavby, subdodavatel materiálů pro dřevostavby, odborník v oboru dřevostaveb? Právě pro Vás jsme ve připravili 12. ročník speciálního vydání časopisu DŘEVO&stavby – PROFIspeciál 2021/22.

  • PROFIspeciál 2021/2022 je praktickým informačním materiálem pro architekty, projektanty, realizátory dřevostaveb a vůbec všechny odborníky z oboru dřevostaveb.
  • PROFIspeciál 2021/2022 je ZDARMA (platíte pouze poštovné).
  • PROFIspeciál 2021/2022 je určen pro odbornou veřejnost profesně spojenou se zpracováním dřeva a jeho využitím ve stavebnictví právě v oboru dřevostaveb.

PROFIspecial 2021-22

Ročenka PROFIspeciál 2021/2022 obsahuje 4 hlavní tematické pilíře:

  • teorie a výzkum,
  • konstrukce a materiály,
  • praxe a zkušenost,
  • vzdělání a osvěta, v nichž reflektuje na diskutovaná témata v oboru dřevostaveb v rámci odborné veřejnosti.

PROFIspeciál podává rovněž ucelené informace o aktuální nabídce firem a jejich novinkách z oboru určených pro profesionální využití při realizaci dřevostaveb. Je určen odborné veřejnosti zabývající se návrhem a realizací dřevostaveb a dřevěných konstrukcí – architektům, projektantům, realizátorům staveb, statikům, konstruktérům, odborníkům ze stavebních firem, ...

Objednat ročenku PROFIspeciál ZDARMA→

 

AZ-promo-logo

Organizačním garantem odborných webinářů, seminářů, školení a prezentací ve stavebnictví je AZ Promo s.r.o.

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop