Seminář WOOD Camp: <small>Rekonstrukce obvodového pláště na střední škole – centrum odborné přípravy technickohospodářské</small>

Seminář WOOD Camp: Rekonstrukce obvodového pláště na střední škole – centrum odborné přípravy technickohospodářské

Komerční sdělení | Úterý, 12. duben 2022 |

Přidat na Seznam.cz

Neobvyklá rekonstrukce střední školy – centrum odborné přípravy technickohospodářské v ulici Českobrodská v Praze probíhala formou zavěšení obvodových panelů.

Na přednášce se podělíme o praktické zkušenosti s návrhem detailů a technickým řešením celé rekonstrukce. Díky využití fotovoltaických panelů na fasádě dosahuje tato budova nulové spotřeby energie.

Seminář Rekonstrukce obvodového pláště na střední škole – centrum odborné přípravy technickohospodářské se uskuteční dne 19. 4. 2022 od 15:00 a je možné se zdarma online připojit. Přednášet bude Ing. Tomáš Nemrava.

Registrace na seminář ZDARMA→

Záznam z předchozího webináře, který se věnoval rekonstrukci termálního komplexu Galandia, můžete zhlédnout na YouTube kanále ADMD.

Záznamy všech proběhlých WOOD Camp webinářů najdete na YouTube kanále ADMD – Dřevostavby kvalitně. Architekti a stavební inženýři mají navíc možnost účastí na webinářích získat body do celoživotního vzdělávání u organizací ČKA a ČKAIT. Více informací ZDE.

Projekt WOOD camp pro Vás organizuje Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD). Budují komunitu profesionálů, kteří se chtějí vzdělávat a navrhovat kvalitní dřevostavby.

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) je seskupením firem, které jsou přesvědčeny, že touha po kvalitním bydlení v dřevostavbě nemusí být pouhým snem. Chceme, aby se domy stavěly kvalitě a s ohledem na životní prostředí.

Navštivte web ADMD, nebo profil na sociálních sítích Facebook, YouTube či LinkedIn.

WOOD camp_logo

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE centrum odborné přípravy technickohospodářské
Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop