Seminář WOOD CAMP:  <small>Ekologie a dřevostavba</small>

Seminář WOOD CAMP: Ekologie a dřevostavba

Komerční sdělení | Pondělí, 23. květen 2022 |

Přidat na Seznam.cz

Téma ekologie krok za krokem, od sazenice stromu, až po koncovou dřevostavbu.

Ekologické požadavky na vstupní výrobní suroviny (PEFC, FSC), ekologie ve výrobě, ekologie produktů (emisní limity), nezávislé a důvěryhodné platformy nastavující náročné standardy pro produkty a služby šetrné k životnímu prostředí, orientační bod při nákupu materiálu (BauBook, Blauer Engel,..), uhlíková stopa, recyklace a další ekologické požadavky na současnou dřevostavbu.

Seminář Ekologie a dřevostavba se uskuteční 31. 5. 2022 od 15:00 a je možné se zdarma online připojit. Přednášet bude Mgr. Zdeněk Nestrojil.

Registrace na seminář ZDARMA→

Záznam z předchozího webináře, který se věnoval hlídání vlhkosti v dřevostavbách a sanaci staveb, můžete zhlédnout na YouTube kanále ADMD.

Záznamy všech proběhlých WOOD Camp webinářů najdete na YouTube kanále ADMD – Dřevostavby kvalitně. Architekti a stavební inženýři mají navíc možnost účastí na webinářích získat body do celoživotního vzdělávání u organizací ČKA a ČKAIT. Více informací ZDE.

Projekt WOOD camp pro Vás organizuje Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD). Budují komunitu profesionálů, kteří se chtějí vzdělávat a navrhovat kvalitní dřevostavby.

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) je seskupením firem, které jsou přesvědčeny, že touha po kvalitním bydlení v dřevostavbě nemusí být pouhým snem. Chceme, aby se domy stavěly kvalitě a s ohledem na životní prostředí.

Navštivte web ADMD, nebo profil na sociálních sítích Facebook, YouTube či LinkedIn.

WOOD camp_logo

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE centrum odborné přípravy technickohospodářské
Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop