Tisk
RIGIPS: <small>Vyšla nová kniha Sádrokarton zvládneme sami</small>

RIGIPS: Vyšla nová kniha Sádrokarton zvládneme sami

Petr Houška | Úterý, 18. prosinec 2012 |

Přidat na Seznam.cz

Chcete realizovat své představy o bydlení rychle a levně s pomocí sádrokartonových či sádrovláknitých konstrukcí? Říkali jste si, že by bylo pěkné mít nové podkroví nebo vestavěnou příčku, ale netroufali jste si na to?

OBALKA TITULKANová kniha Sádrokarton zvládneme sami vás provede všemi pracovními postupy krok za krokem.
V této publikaci najdete na stovce stran vše, co potřebujete vědět o výstavbě ze sádrokartonu. Prostor svého domova si můžete nově vytvořit nebo zrekonstruovat podle vlastních představ. Stavba ze sádrokartonových systémů je rychlá a jednoduchá.
S modrými akustickými konstrukcemi získáte navíc i velmi kvalitní zvukovou izolacisvého domova.

Součástí knihy je DVD - montážní videonávody

OBALKA 3stranaKaždý šikovný kutil si může podle názorných fotografických postupů nebo montážních videonávodů na DVD pořídit moderní a pohodlné bydlení. Můžete si podle podrobných popisů s fotkami postavit příčku, předstěnu, podhled, zasouvací dveře v příčce, suchou podlahu nebo vybudovat podkroví či zrekonstruovat koupelnu. Také se naučíte správně zapravit okenní špaletu nebo omítnout stěny a stropy pomocí sádrových omítek a stěrek.
Na DVD uvidíte, jak profesionálové správně montují konstrukce, pracují s profily, tmelí, rozvádí elektroinstalace, zpevňují hrany, kotví břemena nebo omítají stěny. Publikaci sestavil zkušený tým techniků společnosti Rigips, která na českém trhu udává trend v oblasti sádrokartonu již přes 20 let.

Třetí, rozšířené vydání s přibaleným DVD stojí 195 Kč vč. DPH.
Knihu si můžete objednat na www.rigips.cz, zakoupit u svých knihkupců a nebo ji i dokonce vyhrát v naší soutěži ZDE.

Vaše komentáře (5)

Nejnovější články v kategorii “Literatura”

Více článků »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop