Tisk
Nuda v Brně? Kdepak! Největší akce o pasivních domech už v pátek

Nuda v Brně? Kdepak! Největší akce o pasivních domech už v pátek

Dagmar Čechová | Úterý, 28. říjen 2014 |

Přidat na Seznam.cz

Pro odborníky konference, pro běžné zájemce o pasivní bydlení doprovodný program zdarma. Už tento pátek a sobotu v Kongresovém centru. Co můžete čekat a proč byste to neměli propásnout?

ilustracni foto konferenceZdarma si můžete nechat poradit o volbě izolace, rekonstrukci nebo třeba stavbě nového domu. Bude se vám věnovat téměř 30 vystavovatelů ze všech oblastí, které jsou ke stavbě kvalitního energeticky úsporného domu potřeba.

Proč vlastně o pasivním domě uvažovat?

Od roku 2020 se totiž budou muset všechny domy stavět s téměř nulovou spotřebou energie.
ilustracni foto doprovodnyprogram"Pasivní dům je skvělou a promyšlenou volbou při rozhodování o novém bydlení," říká Jan Bárta, ředitel CPD (Centrum pasivního domu), pořadatele akce.
"Investice do něj se vyplatí a navíc je jeho majitel do budoucna mnohem míň ovlivněn výkyvy cen energií." Mezi další výhody pasivních domů patří důraz na kvalitní provedení a zdravé vnitřní prostředí domu, které zajišťuje systém automatického větrání.

Poznejte je na vlastní kůži

logo pasivni domyTím ale týden pasivních domů nekončí. Hned o dalším víkendu (7. - 9. 11.) na mezinárodní konferenci Pasivní domy 2014 navazují Dny pasivních domů, kdy se otevře bezmála 80 obydlených pasivních staveb po celé ČR.

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Pasivní domy”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop