Tisk
Rezidenční projekt Black Roofs - dřevostavby v pasivním standardu

Rezidenční projekt Black Roofs - dřevostavby v pasivním standardu

Komerční sdělení | Pátek, 14. září 2018 |

Přidat na Seznam.cz

Projekt Black Roofs, developerské společnosti GETBERG, snoubí moderní kvalitní materiály s respektem k tradici a příštím generacím, a nabízí klientům stabilní život ruku v ruce s přírodou.

Již při navrhování domů se pečlivě vážil každý detail tak, aby život v nich byl maximálně pohodlný a bezpečný. Důraz byl kladen především na špičkový, neotřelý design a využití nejmodernějších technologií.

Moderní technologie a soukromí uživatelů

Na střechách všech rodinných domů jsou instalovány solární systémy s Virtuální baterií. Na stavbě jsou použity bezpečnostní trojskla s výbornou tepelnou a hlukovou izolací a jsou nainstalovány ohřívače vody se zabudovaným tepelným čerpadlem.

Interiéry jsou řešeny velkoryse a vzdušně s hladkými přechody a dominatními prvky jako jsou zapuštěná vana do základové desky, či celoprosklené stěny. Primární důraz je kladen na soukromí všech uživatelů.

black-roofs-projekt-drevostavby-v-pasivnim-standardu-1

Ideální lokalita

Pro rezidenční projekt Black Roofs byla zvolena lokalitu Vysoký Újezd, která propojuje přírodu s dobrou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do hlavního města.

Rodinné domy jsou situovány na okraji obce. Díky své poloze tak mohou nabídnout skvělý výhled a přístup do přírody, na cyklostezky i do centra obce.

Pro dopravu do hlavního města můžete využít autobus, zastávka leží pouhých 300 metrů od projektu. Ještě pohodlněji se však do Prahy dostanete autem po dálnici D5, kdy budete na Zličíně již za 12 minut, v centru pak do 30 minut. Domy projektu Black Roofs počítají s instalací dobíjecích stanic elektromobilů.

Dřevostavby v pasivním standardu

Pro projekt Black Roofs byly zvoleny dřevostavby v pasivním standardu. Mezi výhody pasivních domů patří extrémně nízké náklady na vytápění, stálý přívod čerstvého vzduchu bez průvanu, vysoká tepelná pohoda v místnosti a příjemné teploty v zimě i v létě. Dřevostavby jsou navíc ideálním řešením pro bydlení dětí, alergiků a lidí s onemocněními dýchacího ústrojí a nejnovější lékařské výzkumy dokazují, že představují synonymum zdravého bydlení.

Díky pasivnímu standardu rodinných domů nebudou jejich obyvatelé zatíženi náklady na bydlení - průměrné měsíční poplatky činí pouhých 1.800 Kč a to se bavíme o domech velikosti 120m2 dispozičního řešení 4/5+kk s pořizovací cenou kolem 8.500.000 Kč včetně DPH a pozemku.

black-roofs-projekt-drevostavby-v-pasivnim-standardu-3

Projekty pro nejnáročnější klienty

Projekty developerské společnost GETBERG vynikají vysokou kvalitou staveb a díky prémiovému servisu vycházejí vstříc požadavkům nejnáročnějších klientů. Plánovaný termín dokončení je ve 4Q/2018 a k nastěhování budou domy připraveny v 1Q/2019.

Více informací www.getberg.cz.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Pasivní domy”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop