Tisk
Lindab inovuje svou populární střešní krytinu Topline

Lindab inovuje svou populární střešní krytinu Topline

Administrator | Pondělí, 13. červenec 2015 |

Přidat na Seznam.cz

Lindab, přední světový výrobce a prodejce střešních systémů z prvotřídní švédské oceli a jednička na českém trhu s okapy, uvádí na trh vylepšenou verzi oblíbené taškové střešní krytiny Lindab Topline.

Nově má tato krytina vykrojení okapové hrany, která se tak ještě více blíží klasické tašce, a také s připravenými výřezy v místech překrytí rohů tabulí pro lepší a přesnější spoje krytiny. Lindab Topline v povrchové úpravě Classic se zárukou 15 let lze pořídit již od 289 Kč / m2.

„Namísto původního rovného zastřižení je nyní krytina u okapové hrany zakončena vykrojením podle tvaru vln. Díky tomu vypadají tašky Lindab Topline zcela autenticky. Další výhodou je téměř neznatelný spoj dvou tabulí v ploše krytiny. Vylepšením je také vystřižení rohů krytiny v místech přeložení, čímž se při montáži dosahuje jejího ideálního sesazení. Další vlastnosti Lindab Topline, jako je např. tvar a počet vln, široká škála barev či možnost tří povrchových úprav (Classic, Premium a Elite) zůstávají nezměněny," dodává Marek Dítě, produktový manažer společnosti Lindab s. r. o.

Střešní krytina Lindab Topline se hodí na všechny typy budov se sklonem střechy od 14°. Je pro ni typický vysoký profil 42 mm, který jí dodává větší pevnost, tuhost a atraktivní vzhled s nepřehlédnutelnou výraznou vlnou. Krytina je navíc opatřena dokonale propracovanou pojistnou vodní drážkou, která v místě napojení slouží jako ochrana proti zatečení i při extremních povětrnostních podmínkách. Vyrábí se v široké škále barevných odstínů, což dává možnost barevně sladit krytinu s okapovým systémem, fasádou či okolní zástavbou. Lindab na ni poskytuje záruku 15 – 30 let podle použité varianty povrchové úpravy.

Lindab Topline inovace ilustracni foto 2Lindab Topline inovace ilustracni foto 3Lindab Topline inovace ilustracni foto 5

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Střecha”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop