Tisk
Vítejte doma s novou produktovou řadou ABB-Welcome

Vítejte doma s novou produktovou řadou ABB-Welcome

Dagmar Šimonová | Pátek, 22. červen 2012 |

Přidat na Seznam.cz

Společnost ABB s.r.o., největší výrobce elektroinstalačního materiálu v České republice, nabízí špičkové technologie a inovativní řešení v oblasti inteligentního bydlení a moderních elektroinstalací. Nová produktová řada ABB-Welcome je výraznou inovací na trhu domovních telefonů, a to jak po stránce technologické tak designové. Už se nemusíte bát nezvaných návštěvníků.

Kdo zvoní u dveří můžete zjistit i pokud nejste doma!

Videotelefon - imageVstupní dveře každého domu jsou nejen vizitkou obyvatele, ale i branou mezi dvěma světy. Nové domovní telefony ABB-Welcome vám dokonale přiblíží, co se děje přede dveřmi a to i v době, kdy nejste doma. Systém domovních telefonů ABB-Welcome tvoří venkovní audio a video tabla z ušlechtilé oceli s integrovanou barevnou kamerou, dotykové vnitřní videotelefony s pamětí a úhlopříčkou 18 cm a hands-free audiotelefony s displejem.

DVideotablo - imageíky videotelefonu víte o každém, kdo zvonil u dveří. Z bezpečnostních důvodů jsou vždy uloženy 3 snímky do paměti. Vnitřní hands-free audiotelefon s displejem vám ukáže, jak snadná je komunikace bez sluchátka a to hned v 8 designových řadách vypínačů a zásuvek. Kamera venkovního videotabla s širokým úhlem záběru přenáší kvalitní obraz a díky čidlům se automaticky přepíná na noční ČB režim. LE diody pak přisvítí prostor tabla tak, aby i v noci byl rozpoznatelná tvář návštěvníka. Venkovní video i audio tabla se zvonkovými tlačítky jsou odolná proti vandalům i neoprávněné demontáži.

Komplexní elektroinstalace od společosti zvučného jména

VideotabloDomovní telefony ABB-Welcome určují nový komplexní standard v elektroinstalacích. Kombinují design, komfort, funkčnost a bezpečnost. Každodenní životní prostor lze nyní v elektroinstalacích navrhnout jednotně a uceleně. Uvnitř i venku. Od vypínačů a zásuvek až po vstupní systém domovních audio a video telefonů.

AudiotelefonABB (www.abb.cz) je přední světovou firmou působící v oblasti energetiky a automatizace. Umožňuje zákazníkům ze sféry průmyslu a výroby a distribuce energií zlepšit jejich výkonnost při současném snížení dopadu jejich činností na životní prostředí. ABB má kolem 124 000 zaměstnanců přibližně ve 100 zemích světa. V České republice působí na osmi lokalitách a zaměstnává téměř 2 900 lidí.

 

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Technická zařízení”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop