Tisk
DANFOSS: <small>zákaznící jej chtějí - termostat s dotykovým displejem</small>

DANFOSS: zákaznící jej chtějí - termostat s dotykovým displejem

Petr Houška | Pondělí, 22. říjen 2012 |

Přidat na Seznam.cz

 

Značka DEVI, patřící do skupiny Danfoss, přichází na trh s novinkou v podobě inteligentního termostatu DEVIreg™ Touch, který je ovládán pomocí dotykového displeje.

Tato dnes rychle se rozšiřující technologie ovládání zvyšuje významně uživatelský komfort termostatu. Nový DEVIreg™ Touch je stylovým výrobkem s podsvíceným dvoupalcovým dotykovým displejem, který se ovládá stejně snadno, jako současné chytré mobilní telefony. Za zmínku stojí, že termostat DEVIreg™ Touch byl navržen na základě potřeb a ohlasů zákazníků. Regulace vytápění je intuitivní, velmi přesná a efektivní, takže termostat navíc šetří uživateli energii a snižuje náklady.

Úspora nákladů

DEVIreg Touch bathroom dualframeTermostat DEVIreg™ Touch nabízí snadné a flexibilní nastavení času včetně programování, nejmodernější časovač třetí generace, optimalizuje zapínání a útlum vytápění, poskytuje svému uživateli informace o spotřebě energie za 7 nebo 30 dní, a má v sobě zabudovanou funkci „otevřené okno" a tlačítko pro rychlý přístup ke speciálním funkcím – „Pryč" nebo „Ochrana proti mrazu". Kombinací těchto „inteligentních" funkcí je možné ušetřit až 12 % nákladů na energii. To vše v elegantním balení čistého minimalistického designu, který lehce zapadne do každého interiéru.

Nekoupíte "zajíce v pytli"

DEVIreg Touch frame display right sideVýrobce poskytuje na výrobek nadstandardní 5letou záruku. Navíc přišel se zajímavou podporou prodeje tím, že vytvořil unikátní virtuální verzi termostatu, kterou si lze stáhnout na App Store nebo Android Market nebo můžete navštívit přímo stránky výrobku DEVIreg™ Touch. Pomocí prakticky identického „termostatu" se uživatel může přesvědčit jak je jeho uživatelské rozhraní jednoduché. Naučí se termostat mimo jiné i programovat a současně také instalovat. Nový dotykový termostat lze velmi snadno vyměnit za starý.

O společnosti Danfoss...

Danfoss je světovou jedničkou v energeticky úsporných řešení, která pomáhají šetřit energii a čelit výzvám změny klimatu. Mezi hlavní oblastí podnikání patří tepelná technika, zejména pak dálkové vytápění a tepelná čerpadla, dále pak podlahové vytápění, segment termostatických hlavic atd. K dalším klíčovým oblastem patří chlazení potravin, klimatizace, ovládání elektrických motorů a topení v budovách - stejně jako řešení pro obnovitelné zdroje energie. Dnes Danfoss zaměstnává 26.000 zaměstnanců na celém světě a má 140 prodejních společností po celém světě.

 

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Technická zařízení”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop