Kalendář

Měsíční přehled Týdenní přehled Kategorie Hledej Vytisknout

SALON DŘEVOSTAVEB 2017

Kategorie: Veletrh, výstava
Datum: čtvrtek 02. únor 2017 - 09:00
Konec:neděle 05. únor 2017 - 09:00
Web: http://www.salondrevostaveb.cz/
Místo konání: Výstaviště Praha-Holešovice

SALON DŘEVOSTAVEB 2017 je největší nesoutěžní přehlídka toho nejlepšího, co za poslední období vzniklo v České republice a na Slovensku v oblasti dřevostaveb. Zároveň jde o již tradiční doprovodný program k veletrhu DŘEVOSTAVBY 2017, který probíhá stejně jako SALON DŘEVOSTAVEB 2.-5. 2. 2017 v areálu Výstaviště v pražských Holešovicích.

Přijďte se podívat na 36 zajímavých dřevostaveb

SALON DŘEVOSTAVEB ma za cíl zviditelnit kvalitní české a slovenské dřevostavby - najdete tu architektonicky, konstrukčně a dispozičně zajímavé dřevostavby, které byly dokončeny v poslední době (cca v posledních dvou letech). Jednotlivé domy (letos jich můžete vidět celkem 36) jsou prezentovány formou velkoplošných bannerů, z nichž se každý věnuje jedné konkrétní dřevostavbě. Výstava tak má význam jak pro projektanty a architekty, kteří na ní mohou propagovat svoji práci a zároveň ji srovnat s prací svých kolegů, tak pro potenciální majitele dřevostaveb, pro které je SALON DŘEVOSTAVEB reprezentativním souborem současné dřevěné architektury.

Ročenka dřevostaveb aneb odneste si dřevostavby domů

Všechny dřevostavby, které na výstavě najdete, si můžete prohlédnout také v klidu Vašeho domova. Každoročně totiž spolu s výstavou vzniká publikace Ročenka dřevostaveb, která rekapituluje SALON DŘEVOSTAVEB a stává se tak uceleným katalogem a průvodcem po zajímavých dřevostavbách v České republice a na Slovensku.

Přednášky a diskuze o dřevostavbách

Kromě samotné přehlídky dřevostaveb na Vás čeká i Mozaika dřevostaveb, v rámci níž se o vystavených domech dozvíte více přímo od jejich autorů. Součástí SALONU DŘEVOSTAVEB jsou i přednášky zahraničních architektů a dalších odborníků na dřevostavby, po kterých vždy následuje diskuze na aktuální téma.

Pokud SALON DŘEVOSTAVEB nestihnete...

... dostanete ještě další šance. SALON DŘEVOSTAVEB je putovní výstava, která se po své premiéře v pražských Holešovicích přesune do Bratislavy a následně i do dalších českých a slovenských měst.

Hledat v kalendáři

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop