Kalendář

Měsíční přehled Týdenní přehled Kategorie Hledej Vytisknout

FOR WOOD 2020

Kategorie: Veletrh, výstava
Datum: čtvrtek 06. únor 2020
Konec:sobota 08. únor 2020
Web: http://for-wood.cz/
Místo konání: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany

FOR WOOD - 13. ročník veletrhu zaměřeného na dřevěné stavby, konstrukce a materiály, bude zastoupen prestižními firmami z oboru.

Vstupenky zdarma na veletrh FOR WOOD 2020

» Vstupenky zdarma «

Veletrh FOR WOOD je zaměřený na využití dřeva ve stavebnictví a reaguje na rostoucí poptávku veřejnosti po stavění ze dřeva. Představí technologické inovace a moderní materiály umožňující navrhovat náročné konstrukce a konstrukční prvky dřevěných staveb. Investorům dává obrovské možnosti osobně se setkat se zastoupením jednotlivých firem a dozvědět se tak obsáhlé a důležité informace o konkrétních produktech a technických novinkách. Osobní setkání je důležitým aspektem v budoucím rozhodování.

  • Jak správně navrhnout funkční dřevěnou budovu, jak vybrat ten nejlepší materiál z dostupné škály na trhu a jaké technologie lze pro zhotovení dřevostaveb použít?
  • Jaké jsou výhody či nevýhody dřevostaveb a jakého dodavatele zvolit pro stavbu vysněného domu?

Na tyto a další otázky týkající se stavby dřevěných budov nabízí odpověď veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD.

Veletrh FOR WOOD nabídne to nejlepší z trendů dřevěných staveb a proběhne společně s 8. ročníkem veletrhu FOR PASIV, který je zaměřen na nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby, s veletrhem FOR THERM, kde najdou uplatnění firmy z oboru vytápění a nízkoenergetického bydlení, a dále s veletrhy pořádanými společností Střechy Praha, s.r.o.

Součástí souběhu veletrhů bude i postupové kolo velmi oblíbené Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO.

for-wood-logo-666x222

Hledat v kalendáři

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop