Kalendář

Měsíční přehled Týdenní přehled Kategorie Hledej Vytisknout

Jak postavit kvalitní dům?

Kategorie: Seminář, přednáška
Datum: čtvrtek 27. květen 2021 - 16:00
Konec:čtvrtek 27. květen 2021 - 18:00
Web: https://www.pasivnidomy.cz/akce/jak-postavit-kvalitni-dum-695/1032

Usnadněte i cestu k vysněnému domu. Online kurz Jak postavit kvalitní dům je pro všechny, kteří se chystají stavět nebo rekonstruovat! Webinář vám nabízí unikátní přípravu, kde se dostanete na dřeň technickým detailům stavby domu!Jak postavit kvalitní dům?

Kvalitní online kurz, který je postavený na 15 letém know-how je určen pro všechny budoucí stavebníky. První termín online kurzu je už 27.5. 2021 od 16:00 do 18:00. Cena webináře je 968 Kč.

Chci se přihlásit na webinář 27. 5. 2021→

Co se dozvíte na webináři Jak postavit kvalitní dům?

Dozvíte se vše o možnostech dotací, o optimalizaci návrhu, o věcech, které byste si měli rozmyslet na začátku. A uvidíte spoustu příkladů dobré praxe, která vás jistě inspiruje. Hlavní otázky, na které v průběhu webináře dostanete odpověď se budou týkat:

1. K čemu se hodí projekt a co by v něm mělo být?

Nikdo nechce vyhazovat peníze zbytečně navíc, ale chcete, aby složité návaznosti konstrukcí řešil na místě zedník? Poradíme vám, co by měl správný projekt obsahovat a jak si vybrat vhodného autora.

2. Jak se nenechat omámit čísly?

Trojskla, 30cm izolace, široké zateplené cihly? To je všechno moc pěkné a často užitečné, ale pokud úsporné materiály nezasadíte do správného kontextu, spláčete nad výdělkem. Nesoutěžíme v rekordech o nejtlustší zdi. Hledáme kvalitní obálku, která nabídne srovnatelnou ochranu po celém obvodu. Takovou, kterou se třeba pyšní pasivní domy.

3. Plísně, netěsnosti a tepelné mosty v domě nechceme!

Viděli jsme toho už hodně. Ukážeme vám nejčastější nesmysly a chyby při návrhu či stavbě domu. Na co si dát pozor, jaké omyly se šíří na českých stavbách. A samozřejmě jak jim předcházet, případně kdo vám pomůže je objevit.

4. Jak mít doma teplo a zároveň vyvětráno?

Doby přetopených místností s "regulací" pomocí děravých oken jsou naštěstí dávno pryč. Okna jsou kvalitnější, zdi i stropy zateplené, co z toho ale vyplývá pro kvalitu vzduchu v domě? Jak mít doma teplo i čerstvý vzduch? Poradíme, jaké máte možnosti.

5. Co se dá zkontrolovat?

Plán je jedna věc, realizace samozřejmě druhá. Co se dá na domě zkontrolovat a k čemu je dobrý Blower-door test? I o tom bude řeč.

A navíc....

  • Pochopíte technické parametry – jejich rozdíly a zjistíte, co přesně hledáte vy.
  • Naučíte se jednoduše rozpoznat, co je ve stavitelské nabídce pravda a co jen nablýskaná reklama.
  • Zjistíte, jak si pohlídat kvalitu a vyjít ze stavby jako šťastní vítězové.

Chci se přihlásit na webinář 27. 5. 2021 →

Lektorem webináře bude po celou dobu odborník z Centra pasivního domu pan Ing. Libor Hrubý

CPD-logo-2020

Hledat v kalendáři

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop