Kalendář

Měsíční přehled Týdenní přehled Kategorie Hledej Vytisknout

Den otevřených dveří - bungalov podle individuálního projektu před předáním - HAAS FERTIGBAU

Kategorie: Dny otevřených dveří
Datum: sobota 25. červen 2022 - 10:00
Konec:sobota 25. červen 2022 - 14:00
Email: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz
Web: https://www.haas-fertigbau.cz/o-nas/vse-o-drevostavbach/den-otevrenych-dveri-25.6.2022-hradistko/
Telefon: 602 247 599
Místo konání: K Sekance (vedle č. p. 525), Hradištko

Bungalov podle individuálního projektu v Hradištku na Praze-západ je dalším domem, který vám otevřeme v sobotu 25. června.

Jižně od Prahy, u soutoku Vltavy a Sázavy pod Medníkem, jste si rozestavěný bungalov, mohli prohlédnout už v polovině května. V té době jste dům mohli vidět ve stupni dokončení BASIC, kdy to hlavní je zařízeno. Tentokrát už bude ale dům těšně předáním klientům kompletně dodělaný – ve stupni COMPLETE, tedy na klíč. V posledním červnovém týdnu už doděláme pouze plovoucí podlahy a osadíme dveře včetně zárubní.

Inspirace typovým projektem

Půdorys ryze individuálního bungalovu se sice inspiroval typovým projektem Instinkt 1-108, ale byl výrazně upraven zcela podle přání a potřeb nových majitelů, přičemž součástí domu bude vlastní provozovna tetovacího salonu. Prostorná krytá terasa, vyzývající k venkovnímu posezení, rozšiřuje ústřední obývací prostor do úplně jiného rozměru.

Bungalov v Hradištku je, stejně jako každý rodinný dům Haas už ve standardu vybaven tepelným čerpadlem napojeným na podlahové teplovodní vytápění, kterým lze v létě naopak chladit, to vše za minimální náklady a spotřebu energií.

Těšíme se na vás

Na vaši návštěvu se bude těšit náš obchodní zástupce Jan Waloszek, který klientům s projektem domu pomáhal. Nejenže si můžete rodinný dům na vlastní oči prohlédnout a vše si osahat, ale s naším odborníkem si můžete popovídat o všech výhodách a možnostech dřevostaveb. Přítomen bude mezi 10. a 14. hodinou.

Chcete-li mít jistotu, že se budeme moci věnovat pouze vám, je lepší si čas prohlídky předem rezervovat. Kontaktovat můžete přímo obchodního zástupce pana Jana Waloszka, a to telefonicky na čísle +420 602 247 599 nebo napište na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Pokud to máte do Hradištka daleko, můžete ve stejný den i čas navštívit další otevřenou stavbu: bungalov Instinkt 1-108 v Lovosicích.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Adresa: K Sekance (vedle č. p. 525), Hradištko (zobrazit na mapě)

GPS: 49.8693600N, 14.4052578E

Kontaktujte obchodního zástupce:

Jan Waloszek

tel.: +420 602 247 599

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Typové provedení bungalovu Instinkt 1-108 si prohlédněte ZDE.

Hledat v kalendáři

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop