Kalendář

Měsíční přehled Týdenní přehled Kategorie Hledej Vytisknout

Den otevřených dveří - hotový referenční bungalov Instinkt - HAAS FERTIGBAU

Kategorie: Dny otevřených dveří
Datum: sobota 19. listopad 2022
Konec:sobota 19. listopad 2022
Email: Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
Web: https://www.haas-fertigbau.cz/o-nas/vse-o-drevostavbach/den-otevrenych-dveri-19.11.2022-podborany/
Telefon: 603 261 340
Místo konání: Valovská 1168, Podbořany

V sobotu 19. listopadu bychom vás rádi pozvali na prohlídku našeho referenčního domu do Podbořan na Lounsku, který jsme postavili už před třemi lety.

Ve variantní úpravě typového projektu bungalovu Instinkt 1-108 najdete na užitné ploše 108 m2, 3 pokoje, kuchyňský kout, šatnu, spižírnu, koupelnu s WC a samostatnou toaletu. Technická místnost je samozřejmostí každého domu Haas. Součástí toho v Podbořanech je i garáž.

Vytápění bungalovu je řešeno tepelným čerpadlem napojeným na podlahové topení, což je v současnosti v našich domech standardem.

Zkušenosti majitelů - informace k nezaplacení

Přijeďte si prohlédnout již zabydlený rodinný dům. Náš odborník bude připraven zodpovědět všechny Vaše dotazy o dřevostavbách Haas. Navíc si ale můžete promluvit s majiteli o tom, jak probíhala stavba nebo jak se jim v dřevostavbě bydlí. I proto je tentokrát NUTNÉ vaši prohlídku předem rezervovat. Vy aspoň budete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám. Kontaktujte proto prosím našeho obchodního zástupce pana Petra Malce telefonicky na čísle: +420 603 261 340 nebo e-mailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Registrovat se můžete i přes kontaktní formulář níže na stránce a získat navíc odměnu!

Přijďte si pro odměnu

Pokud se předem registrujete a pak na sobotní Den otevřených dveří přijdete, dáme vám poukaz v hodnotě 30 000 Kč na vybavení domu! Stačí, když vyplníte formulář ZDE a pak dorazíte.

Pokud se během následujících 3 měsíců domluvíme na podpisu smlouvy o stavbě domu, my vám na oplátku věnujeme poukázku v hodnotě 30 000 Kč na vybavení vašeho nového domu. Podrobné podmínky čerpání odměny naleznete ZDE.

Postavíme pro vás lepší domov

Líbí se vám naše rodinné domy? Přijďte se za námi podívat a vyberte si ten svůj. Vybírat můžete z typových bungalovů nebo patrových domů, ale zrovna tak vám rádi postavíme individuální dům podle návrhu vašeho vlastního architekta. V každém případě se ale můžete spolehnout, že váš nový domov od Haas bude lepší. Díky použitým materiálům splňují konstrukce našich dřevostaveb parametry definované pro pasivní domy. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější. Přijďte se podívat a popovídat si s naším odborníkem o všem, co vás o domech Haas zajímá.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Adresa: Valovská 1168, Podbořany (zobrazit na mapě)

GPS: 50.2190847N, 13.4141711E

Kontaktujte obchodního zástupce:

Petr Malec

tel.: +420 603 261 340

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Typové provedení bungalovu Instinkt 1-108 si prohlédněte ZDE.

Hledat v kalendáři

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop