Tisk
Garážová vrata TRIDO pro vaši dřevostavbu

Garážová vrata TRIDO pro vaši dřevostavbu

Dagmar Čechová | Úterý, 23. září 2014 |

Přidat na Seznam.cz

Vlastnit rodinný dům je snem snad každého. Na popularitě stále více získávají domy, které jsou symbolem pohody, klidu a harmonie - dřevostavby. Kromě klasických roubených vznikají i moderní a originální kamenné stavby s roubenou fasádou, doplněné dřevěnými prvky. Dnešní architektura splňuje užitečnost s funkčností, a tak jsou samozřejmostí atypická stání pro auta a garáže.

logo Trido 2013Jedním z předních českých výrobců, který vyrábí garážová vrata na míru dle přání zákazníka a splňuje konkrétní nároky na vrata, jako je bezpečnost, tepelná izolace, pohodlná obsluha a v neposlední řadě atraktivní design, je firma TRIDO, s.r.o.

Materiály vrat na přání

srubGarážová vrata TRIDO jsou standardně vyráběna z oceli s tepelnou izolací z polyuretanové pěny. Vybírat lze z více než 2500 barevných odstínů a desítek dekorů dřeva. Ty mohou barevně ladit s fasádou domu ze dřeva nebo okny a dveřmi. TRIDO nabízí i vrata dřevěná, která jsou těžší a náročnější na výrobu a je třeba počítat s vyššími investicemi než u běžně vyráběných vrat v designu imitace dřeva.

Rozměry nehrají roli

exkluziv drevena vrataVrata TRIDO jsou vždy vyráběna na míru dle přání zákazníka. Projekty moderních domů běžně počítají s nadrozměrnou velikostí vrat. U starších staveb se lidé při rekonstrukci zase potýkají s nedostatečnými rozměry ostění a nadpraží pro osazení vrat nových. V takových případech je ideální využít patentově chráněná řešení TRIDO Evo a TRIDO MINI. Garážová vrata TRIDO uspokojí různé speciální nároky zákazníka.

Hledáte vrata za skvělou cenu?

TRIDO EasyFirma TRIDO má na trhu novou speciální řadu vrat, která má stejně dobré technické parametry a vlastnosti. Jsou vyráběna přesně na míru stavebního otvoru. Cenově výhodná vrata „TRIDO Easy"jsou uzpůsobena univerzálnímu použití téměř do každé garáže.

S ohledem na individuální potřeby každého zákazníka vám rádi podáme bližší informace o našich produktech na našich stránkách nebo stačí zavolat zdarma na 800 800 874.

 

Přidat komentář


Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop