Tisk
Také dřevostavby potřebují ochranu před úderem blesku

Také dřevostavby potřebují ochranu před úderem blesku

Administrator | Středa, 22. červenec 2015 |

Přidat na Seznam.cz

Každým rokem čelíme stále silnějším bouřkám, které způsobují značné škody na majetku a ohrožují životy lidí a zvířat. Základem ochrany před blesky je kvalitní hromosvod, který svede energii blesku do země.

Během posledních let se vyvinuly nové technologie ochran jak z hlediska materiálového provedení, tak v systémech ochrany. Mimo klasických hromosvodů z žárově pozinkované oceli se dnes používají materiály z nerezu, legovaného hliníku a mědi, které mají životnost 50 a více let.

nimbusDalší možností je ochrana před úderem blesku aktivním hromosvodem NIMBUS, který oproti klasickým hromosvodům dokáže ochránit větší prostor, je komplet v nerezovém provedení s vysokou účinností a desetiletou zárukou. Snadno se také montuje bez nutnosti napájení elektrickou energií.

Ceny aktivních hromosvodů NIMBUS se na střední rodinný dům pohybují od 15 000 Kč do 30 000 Kč v závislosti na typu aktivního hromosvodu a požadovaného poloměru ochrany. Cena je srovnatelná s klasickým provedením hromosvodu z nekorodujícího materiálu, ale cena montáže je poloviční.

nimbus IIVelkoobchod Vysočina s.r.o., s výhradním zastoupením hromosvodů NIMBUS od společnosti CIRPROTEC, S.L. pro Českou a Slovenskou republiku, vám doporučí odbornou montáž a revizní techniky ve vaší oblasti, včetně dodávky kompletního sortimentu.

Přidat komentář


Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop