Tisk
Proč navštívit vzorový dům? Co vám to přinese?

Proč navštívit vzorový dům? Co vám to přinese?

Redakce | Středa, 11. květen 2016 |

Přidat na Seznam.cz

Přetvořit sen o vlastním domě do reality má svá pravidla. Ekonomické dřevostavby a nové technologie mají mnohem větší schopnosti přetavit „vzdušné zámky“ do skutečného domu. Proč vlastně navštívit vzorový dům a co od návštěvy vlastně očekávat? A je možné chtít dům s individuálními úpravami, ale za cenu typového? Vše záleží na kvalitě dodavatele.

 

Vzorový dům neslouží jako neměnný vzor, podle kterého se staví jedna „typovka“ za druhou. Vzorový dům má být prvním místem, kde se setkají názory a přání budoucích obyvatel s radou a zkušeností projektanta. Společnost ALLSTAV využívá ve svých projektech více než dvacetileté tradice na poli ekonomických staveb skloubené se zkušenostmi získaných realizací téměř tisícovky domů napříč Evropou a africkým Marokem. Výsledek? Překvapivá finanční flexibilita, bezvadný a spolehlivý servis, profesionální poradenství. Klíčem k finanční atraktivitě domů ALLSTAV je vlastní výroba panelů. Díky tomu se tak nový dům může snadno stát takovým BMW za cenu Škodovky, které je ještě napasováno na míru novému majiteli.

Návštěva vzorového domu, pomyslný první krok

Dobřejovice leží osmnáct kilometrů jihovýchodně od centra Prahy a šest kilometrů západně od Říčan. Příjemně situovaný vzorový dům ohromí svou prostorností a svěží atmosférou. Interiér začíná prostorným zádveřím, ze kterého se vstupuje do útulné koupelny pro hosty a obývacího pokoje odkud se po schodišti dostaneme do podkroví. Obývací pokoj je spojen s jídelní částí a dá se z něj vejít i do pracovny či pokoje pro hosty. Kuchyň odděluje plná příčka, ale s volným průchodem bez dveří. Z kuchyně je pak přístup do prostorné spíže. V podkroví se nachází soukromá část domu sestávající z ložnice, dvou dětských pokojů a prostorné koupelny, ze které se vchází do velké technické místnosti spojené s šatnou. Tepelné čerpadlo a teplovodní podlahové topení je již v ceně domu.

ALLSTAV vzorový dům (2)

Individuální úpravy, ano či ne?

Vzorový dům je prostorem pro diskuzi a pro nalezení efektivního splnění vašich přání. Nebojte se ptát svého projektanta a diskutujte nad vším, co od svého budoucího domu čekáte. Jelikož je ALLSTAV i výrobcem panelových prvků pro montované dřevostavby, jsou samozřejmostí individuální úpravy dle požadavků klienta. Zároveň je možné nastavit i financování celé stavby na míru. Sami si vyberete, kolik chcete do domu investovat, tedy do jaké fáze jej necháte vystavět. Máte tak možnost si zbytek domu udělat svépomocí.

ALLSTAV vzorový dům (4)

Další možností je realizace celého projektu na klíč. ALLSTAV zajišťuje vše, včetně základové desky a přípojek. Celou stavbou vás tak provede jeden člověk a veškeré dodávky zajistí jeden dodavatel. Samozřejmě pokud nebudete chtít jinak. ALLSTAV díky své flexibilitě umožní zajištění subdodávek od klientem zvoleného externího dodavatele.

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop