Revoluční komfortní topný modul Zehnder Zenia - poprvé na veletrhu FOR ARCH 2018 v Praze

Revoluční komfortní topný modul Zehnder Zenia - poprvé na veletrhu FOR ARCH 2018 v Praze

Komerční sdělení | Úterý, 11. září 2018 |

Přidat na Seznam.cz

Společnost Zehnder, designová a technologická jednička v oblasti radiátorů a systémů řízeného větrání s rekuperací tepla, představí na veletrhu FOR ARCH v Praze Letňanech ve dnech 18. - 22. 9. 2018 poprvé v ČR výjimečné novinky. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči a navštivte expozici Zehnder v hale 7 na stánku 7A14. Nesou se v duchu dlouhodobé filosofie společnosti – poskytovat řešení pro zdravé a komfortní bydlení v prémiové kvalitě.

Inovativní topný modul Zehnder Zenia - dokonalý tepelný komfort ve vaší koupelně

Zehnder Zenia představuje zcela nové a revoluční elektrické topné těleso, jehož minimalistický design se bez problémů integruje do moderní koupelnové architektury.

Jedinečný modul Zehnder Zenia nejen příjemně a antibakteriálně usuší ručníky, ale také pohodlně vyhřeje koupelnu. Skleněná sálavá dvířka poskytují pocitově velice příjemné teplo. Ručníky i velké osušky mohou být nenápadně skryty za dvířky, kde je lze nahřát nebo vysušit. V případě potřeby funkce Boost s integrovaným topným ventilátorem umožní vytopení koupelny během několika minut.

zehnder-zenia-black-komfortni-topny-modul-do-koupelny-drevostavbazehnder-zenia-white-komfortni-topny-modul-do-koupelny-drevostavbazehnder-zenia-white-komfortni-topny-modul-do-koupelny-drevostavba-vytapeni

Široké možnosti instalace

Široké možnosti instalace vestavěním do zdi nebo na stěnu nabízí správné řešení pro téměř každou situaci, stejně jako maximální svobodu designu. Inovativní design a technologie modulu Zehnder Zenia byly oceněny cenou "Design Plus" a „Reddot award 2018 winner". V prodeji od veletrhu FOR ARCH 2018.

Více informací o inovativním topném modulu Zehnder Zenia

Zehnder logoReddot award 2018 winner logoDesign Plus logo

gotop