Zajímavé realizace dřevostaveb

Tisk
Tři nové dřevostavby

Tři nové dřevostavby

Michal Babor | Čtvrtek, 31. březen 2011 |

Přidat na Seznam.cz

S prvním jarním měsícem přibyly do nabídky typových dřevostaveb tři novinky.

Cenově velmi atraktivní řadu nízkoenergetických přízemních domů společnosti ELK doplňují od března tři nové, tentokrát dvoupodlažní dřevostavby s užitnou plochou 95, 113 a 116 m2a v cenách na klíč od 2 273 800 do 2 579 000 Kč.


Nejmenší z nových domů – PRAKTIC 95 nabízí v provedení 3+kk za 2 273 800 Kč na klíč pohodlné bydlení 3-4členné rodině. Dům je dostupný v provedení s valbovou nebo sedlovou střechou, na přání je možné dům doplnit o kryté garážové stání nebo o garáž. V přízemí je k dispozici velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a technické zázemí, v patře jsou umístěny dvě ložnice a koupelna. Dům PRAKTIC 113 (4+kk) má podobné řešení, v patře však nabízí až tři místnosti. Největší z novinek – PRAKTIC 116 v provedení 5+1 za 2 579 000 Kč - má v přízemí navíc i pracovnu.

Dřevostavby PRAKTIC

Dřevostavba ELK Praktic 1Dřevostavba ELK Praktic 1Domy PRAKTIC jsou sice cenově dostupnější, přesto splňují parametry nízkoenergetických domů. Koeficient prostupu tepla (U) obvodové stěny domu PRAKTIC, kterou tvoří nosná rámová konstrukce o tloušťce 160 mm s celkem 260 mm silnou tepelnou izolací (z toho je 100 mm fasádního polystyrenu), je pouhých 0, 20 W/m2K. I v dalších ohledech je zřejmé, že řada PRAKTIC důsledně kopíruje nejlepší vlastnosti a základní filozofii firmy ELK – nabízet perfektní kvalitu za přijatelnou cenu, zákaznický servis a stálý inovační proces.

Mgr. Michal Babor

Z životní dráhy učitele, kterým jsem chtěl být snad už v peřince, jsem před drahnou řádkou let zběhl do sféry časopisů o bydlení. Ze zaměstnance jsem se před deseti lety stal zaměstnavatelem, ale redakční práci zůstávám věrný...

Nejnovější články autora


Líbil se Vám článek?

Přidat komentář


Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner
gotop