Tisk
J.A.P.: <small>Také pracovna si zaslouží originální dveře</small>

J.A.P.: Také pracovna si zaslouží originální dveře

Helena Petáková | Úterý, 29. říjen 2013 |

Přidat na Seznam.cz

Neomezujte se při výzdobě interiéru pouze na obrazy či různé dekorace, ale využijte i dosud netradičních ploch! Skutečně originálním řešením jsou celoskleněné dveře fungující jako obraz, a to v posuvném i otočném provedení. Díky designovému Grafosklu lze totiž do skleněných dveří zatavit jakýkoliv grafický motiv, látku nebo fotografii, které zútulní každý interiér.

BOX 04 02„Osobité dveře z Grafoskla s vámi vybraným motivem jsou ozdobou samy o sobě. Neplatí pro ně žádné omezení, a proto je můžete mít v klasické otočné, tak i posuvné variantě do stěny i po stěně, které šetří místo v interiéru. V případě posuvů po zdi nabízíme letošní novinku, a to čtyři základní typy – Trix Zero, Trix One, Trix Heavy a Rollo, které díky své variabilitě nabízí řešení pro každý interiér," uvádí pan Petr Paksi, výkonný ředitel společnosti J.A.P.společnosti J.A.P., českého výrobce skleněných prvků a dveřních systémů.

 

Díky vysoké rozmanitosti využití se tak celoskleněné dveře z Grafoskla hodí do každého interiéru, soukromého i komerčního, který originálním způsobem dozdobí.

 

Vaše komentáře (2)

Nejnovější články v kategorii “Design”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop