Tisk
CONNECT SIMLESS - WC, které se čistí samo

CONNECT SIMLESS - WC, které se čistí samo

Lucie Němcová | Pondělí, 09. červen 2014 |

Přidat na Seznam.cz

Čistota – půl zdraví, říká se. V oblasti sanitární keramiky hraje udržování čistoty a hygieny zcela klíčovou roli – to platí v soukromém i veřejném sektoru. Ideal Standard přichází s nejnovějším příspěvkem k této problematice. Koupelnovou sekci Connect nově rozšířil klozet bez splachovacího kruhu, který najde své použití všude, kde je kladen velký důraz na hygienu a snadné čištění.

IS Rimless E8174 AmbCU NNKonstrukce vnitřního kruhu ovlivňuje snadnost údržby WC. Ať už je ale kruh otevřený, uzavřený či polouzavřený, nikdy při spláchnutí nezajistí zcela rovnoměrné opláchnutí vnitřní části mísy. A i sám splachovací kruh představuje záhyb, v němž se mohou nerušeně usazovat nečistoty a bakterie. Řešením tohoto problému je WC bez splachovacího kruhu konstruované tak, aby se samo postaralo o svou perfektní údržbu.

Při vývoji nové technologie splachování pro klozet bez splachovacího kruhu, hrála rozhodující roli simulace vodního toku při konstantním objemu vody.

IS Rimless E8174 Amb NN waterIllustrationKlozet Connect Rimless WC je v zadní části opatřen třemi splachovacími otvory. Hlavní proud vody proudí z bočních otvorů přes otevřený splachovací kruh a stéká po celém povrchu klozetu směrem dolů. Voda protékající třetím malým otvorem uprostřed usnadňuje spláchnutí toaletního papíru. Výsledkem je stoprocentní oplach celého povrchu mísy – a tím i vysoká úroveň hygieny. Inovativní technika splachování navíc zaručuje stoprocentní oplach mísy, aniž by voda měla tendenci „vyšplouchnout" ven.

Ke klozetu Connect je navíc možné objednat speciální povrchovou úpravu Ideal PLUS se samočisticím účinkem, která zachovává lesk klozetové mísy a zabraňuje usazování vodního kamene nebo nečistot na jejím povrchu.

Connect Rimless WC je možné jednoduše udržovat v zářící čistotě, jen s malým množstvím čistícího prostředku. Šetří tak nejen peněženku, ale i životní prostředí.

Náklonnost k přirozeným materiálům a dřevu jsem objevila již při studiích architektury a šíření osvěty a inspirace z této oblasti mi dává velký smysl. Baví mě lidi motivovat k tomu, aby bydleli zdravě, komfortně a více či méně soběstačně.

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (4)

Nejnovější články v kategorii “Nábytek a doplňky”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner
  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop