Tisk
Vybavte svůj domov kvalitním nábytkem na míru

Vybavte svůj domov kvalitním nábytkem na míru

Redakce | Úterý, 15. březen 2016 |

Přidat na Seznam.cz

Domov je místem, kde se každý člověk chce cítit příjemně a pohodlně. Při zařizování nového interiéru je třeba klást důraz na více faktorů. Těmi nejdůležitějšími je kvalita a praktičnost nábytku, i vzhled však hraje podstatnou roli.

 

Díky promyšlené volbě kvalitního a hezkého nábytku do všech místností se nám bude doma bydlet skvěle a o to jde. Ideální je využít služeb výrobce unikátního nábytku na míru, jakým je i firma Šimčák, stolařství Frýdlant nad Ostravicí. Tady vybavíte svou kuchyni, ložnici, obývací pokoj i koupelnu tím nejlepším nábytkem na míru přesně podle svých představ.

Dlouhá tradice a zkušenosti

Stolařství Šimčák má za sebou dlouhou tradici trvající více než 20 let, specialistou na tvorbu interiérů je už od roku 1991. Za tu dobu nasbírala firma velké zkušenosti s výrobou nábytku na míru a realizací interiérů. Díky této letité praxi a také díky používání nejmodernějších technologií může svým zákazníkům nabídnout unikátní řešení nábytku, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky.

moderní nábytek na míru - kuchyň

Praktická a moderní kuchyň

Říká se, že srdcem domova je kuchyň. Často se tu nejen připravují pokrmy pro celou rodinu, ale také tu její členové tráví společný čas u jídla, her a povídání. Ideální kuchyň má perfektně uspořádané pracovní prostory, aby na sebe jednotlivé kroky při vaření pohodlně navazovali, a důležitý je také úložný prostor. Moderní kuchyně od stolařství Frýdlant nad Ostravicí nabízí perfektní kvalitu, šikovně řešené prostory a krásný design kuchyní.

Dostatek prostoru a pohodlí při spánku

Firma Šimčák je specialista také na vestavěné skříně na míru. Díky skříním, skříňkám a policím přesně zapadajícím do interiéru získáte dostatek úložného prostoru i harmonii v celkovém ladění místností. Dalším kusem nábytku od této společnosti, který rozhodně stojí za zmínku, jsou luxusní postele. I ty si můžete nechat vyrobit na míru podle své potřeby a vkusu. S kvalitní postelí na míru se vám bude sladce uléhat a s radostí vstávat každý den. Kvalitní nábytek na míru je možná o něco vyšší investicí, odměnou jsou však dlouhá léta spokojenosti a pohodlného bydlení ve svém domově.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Nábytek a doplňky”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop