Tisk
JAP: <small>Nerez a sklo vládnou interiéru</small>

JAP: Nerez a sklo vládnou interiéru

Dagmar Šimonová | Úterý, 20. srpen 2013 |

Přidat na Seznam.cz

Kvalitní nerezové zábradlí k francouzským oknům či elegantní a přitom plně funkční kombinace nerezu a skla v podobě stříšky nad vchodové dveře? Novinky v portfoliu přerovské společnosti J.A.P. nabízí snadné řešení běžných problémů...

Nová řada exteriérového zábradlí i venkovní závěsné stříšky jsou vyrobeny z kvalitní nerezavějící oceli, která nezpůsobuje nežádoucí černé skvrny na fasádě domu.

Phoenix foto zdroj J.A.PAndroméda, Taurus, Phoenix a Karina, tedy čtyři typy nerezového zábradlí, se liší typem a uspořádáním výplně – na výběr jsou vodorovně, či svisle umístěné pruty, jejich kombinace, ale pouze i skleněná výplň. „Všechny modely nerezového zábradlí J.A.P. dodržují normou stanovenou výšku pro bezpečné užití, která činí 110. Šířka zábradlí je pak určena šířkou okna a je typizována po 10 cm. Skleněná výplň je vyrobena z kaleného skla odolného proti vysokým teplotám i přímému nárazu. Obsahuje také vnitřní bezpečnostní fólii, která zabraňuje případnému vysypání skla," vysvětluje Petr Paksi, generální ředitel společnosti J.A.P. Zábradlí je dodáváno ve smontovaném stavu a tedy okamžitě připravené k použití. Při samotné instalaci se celá konstrukce lehce zasune do předem připravených otvorů ve fasádě a následně se ukotví. A vzhledem k tomu, že všechny typy nerezového zábradlí J.A.P. mají stejné rozteče i parametry kování, lze si daný typ vybrat i dodatečně po přípravě stavebních otvorů!

235x135inz zabradli 7600760


Jednoduché řešení proti dešti či sněhu nabízí skleněná závěsná stříška RAIN určená k zavěšení nad vchodové dveře či balkony. „Venkovní závěsné stříšky J.A.P. se skládají ze skleněné desky, nerezových tyčí a kotvících nastavitelných kloubů, které udržují konkrétní bezpečný sklon stříšky. K jejich výrobě se používá bezpečnostní sklo Connex s vnitřní bezpečnostní fólií. Stříška nemusí být jen v čirém provedení, zvolit lze i barevné sklo planibel, či designové Grafosklos konkrétním motivem. Stříšky RAIN jsou k dostání v šesti provedeních – se dvěma, popřípadě se třemi táhly vždy v šířce skla 1m, 1,25 m a 1,5 m," představuje novinku Petr Paksi.

Vaše komentáře (2)

Nejnovější články v kategorii “Ostatní”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop