Tisk
Husky: <small>Čistý domov na prvním místě</small>

Husky: Čistý domov na prvním místě

Administrator | Úterý, 26. květen 2015 |

Přidat na Seznam.cz

Centrální vysavače Husky mají mnoho výhod oproti klasickým přenosným či robotickým vysavačům. Vycházejí všechny z jednoduchého principu, jehož důsledkem je čistý domov zbavený prachu a alergenů.

Princip vyfukování vysátého a přefiltrovaného vzduchu mimo byt či dům nám takový domov zaručí. Centrální vysavače nevíří prach, to je prostě fakt, který nejde zpochybnit. Veškerý vzduch s prachem, nečistotami, roztoči a alergeny je vysáván hubicí a velkým tahem silného motoru nasáván přes hadici a potrubí až do vysavačové jednotky, kde po přefiltrování opouští vysávaný objekt. Vysavačová jednotka, neboli vlastní centrální vysavač, je nejčastěji umístěna ve sklepě, garáži, komoře, pod schody nebo v jiném nebytovém prostoru, takže ji při vysávání ani neslyšíme. Tím se stávají centrální vysavače nejzdravějšími vysavači pro náš domov.

Na plný výkon!

IMG 0092Když máte požadovaný výkon ve vysavačové hubici, nemusíte přejíždět koberec několikrát, abyste úspěšně vysáli všechny nečistoty a prach. Výkonné centrální vysavače vám ušetří práci a čas, který můžete věnovat příjemnějším věcem, než vysávání. Ušetříte logicky i elektrickou energii, protože vysavač nebude muset běžet tak dlouho. S centrálními vysavači můžeme stále vysávat maximální silou. Na centrální vysavače se totiž nevztahují nová nařízení omezení EU ohledně maximálního výkonu vysavačů.

Snadná obsluha

Úklid s centrálním vysavačem je snadný. Protože lehká vysavačová hadice měří 9-10 m, stačí většinou jen jedna zásuvka na celé patro domu. Ta bývá obvykle umístěna na chodbě. Proto uživatel z jednoho místa postupně vysaje všechny místnosti na patře včetně schodiště, jehož úklid je s přenosným vysavačem velmi problematický a s robotickým vysavačem téměř nemožný.

 IMG 9866Vše pro vaše pohodlí

Úklid s centrálním vysavačem není jen maximálně účinný, ale i nesmírně pohodlný. Například díky systému Hadice ve zdi. Ty jsou skryté v trubním rozvodu a uživatel si na úklid vytahuje jen potřebnou délku (až 15 metrů). Po skončení vysávání stačí odjistit pojistku a hadice se skryje v trubním rozvodu. V každé domácnosti ocení také Vroom, samonavíjecí hadici s délkou až 7,3 m pro rychlý úklid suchých nečistot, která se po dokončení své práce skryje v elegantním boxu v kuchyňské lince či šatní skříni. V dnešní době již téměř standardem systému centrálního vysávání jsou i štěrbinové zásuvky, které je možné dodat i v odolném a elegantním celonerezovém provedení.

Záruka 25 let

Centrální vysavače Husky nabízejí unikátní záruku 25 let. Dnes, kdy je většina výrobků určených k vybavení domácnosti zařazena v kategorii „spotřební zboží a elektronika" s omezenou životností, je to naprostá výjimka! Vysavače Husky navíc pro svůj chod nepotřebují výměnné filtry a sáčky. Je na volbě uživatele, zda je bude chtít ve vysavači mít, či nikoliv. Stálý a patentovaný samočisticí filtr Silpure s obsahem stříbra zabraňuje nárůstu a množení bakterií a pro jeho důkladné vyčištění jej stačí jen vyprat v automatické pračce.

 

Vaše komentáře (1)

Nejnovější články v kategorii “Ostatní”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop