Tisk
VERTIGO = svěží vítr mezi dveřmi

VERTIGO = svěží vítr mezi dveřmi

Administrator | Čtvrtek, 16. červenec 2015 |

Přidat na Seznam.cz

Zrcadlo velké i malé zvětšující, hřebeny, kosmetické líčící štětce, šátky, šperky či kulma... toto všechno a mnohé další může na sobě nést dveřní křídlo, když se výrobce dveří nebojí a nechá vzniknout originálnímu prototypu dveří. Model VERTIGO od českého výrobce SOLODOOR je jasným příkladem toho, že i sériová výroba nemusí nabízet jen běžné dveře bez vtipu!

„Dveře dnes neslouží jen k otevírání a zavírání místnosti. My chceme, aby svým majitelům nabídly i něco navíc," popisuje Martin Dozrál, generální ředitel společnosti SOLODOOR a.s., předního výrobce interiérových dveří a obložkových zárubní a pokračuje: „Model VERTIGO je příkladem toho, kdy dveře mohou nést na své ploše zrcadlo, které ocení hlavně dámy v koupelnách nebo malých šatnách. Pro pány je naopak připravena varianta ryze praktická s magnetickou tabulí na poznámky či vzkazy, a ti nejmenší využívají klasické tabule, na kterou mohou malovat podle své libosti. A pozadu nezůstává ani další výbava na ploše dveřního křídla, a to háčky v různých podobách, včetně té s integrovanou variantou." Obava o poškození povrchu na dveřích od pověšených věcí je zcela lichá, protože dveře VERTIGO na sobě nesou mechanicky odolný SOLO 3D.

Když se dveře nebojí!

dvere VERTIGO VARIANT povrch SOLO 3D driftwood koupelna foto zdroj SOLODOORA protože společnost SOLODOOR si s dveřmi ráda hraje a nebojí se, vytvořila čistě pro inspiraci prototyp dveří určených speciálně pro dámy. „Asi každý z vlastní zkušenosti zná, že byt má mnoho zákoutí a míst, ve kterých lze najít rozmanité dámské doplňky - od šátků, přes šperky až po kosmetické doplňky. Tak proč nenabídnout do koupelny či šatny dveře, které toto vše lehce mohou sdružit na svou plochu pomocí rozmanitých úložných systémů. Jednoduše řečeno – dámská varianta dveří je na světě...," s nadhledem a úsměvem popisuje originální model dveří VERTIGO Martin Dozrál.

Vaše komentáře (2)

Nejnovější články v kategorii “Ostatní”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop