Tisk
Centrální vysavač HUSKY: <small>Neviditelný pomocník pro váš dům</small>

Centrální vysavač HUSKY: Neviditelný pomocník pro váš dům

Lucie Němcová | Středa, 26. únor 2014 |

Přidat na Seznam.cz

Pomocník , který vám pomůže s úklidem domácnosti, zbaví ji prachu, alergenů a vlhkosti. Přitom nepřekáží a neomezuje provoz domácnosti. To je centrální vysavač HUSKY s dvaceti pěti letou zárukou.

Dřevostavby jsou v současnosti oblíbeným typem moderních staveb, které si zaslouží prvotřídní vybavení. Centrální vysavače Husky mezi ně nepochybně patří.

Poskytují totiž skvělý poměr cena/výkon a uživatelům dopřávají maximální komfort. Do variabilních konstrukcí domů na bázi dřeva se navíc velmi snadno montují. Myšlenka instalace centrálních vysavačů do dřevostaveb vznikla v Kanadě a USA, kde se tyto domy těší největší oblibě a odkud kvalitní centrální vysavače Husky pocházejí.

Výhody centrálního vysávání

5Srdce systému tvoří silná jednotka umístěná v garáži či sklepě, s jednotlivými místnostmi je propojena trubním rozvodem, který ústí do elegantních vysavačových zásuvek. Do nich stačí zapojit hadici a úklid může začít. Při úklidu nemusíme přístroj přenášet, nehrozí narážení do nábytku či rohů stěn, manipulujeme jen s lehkou hadicí. Dalším pádným argumentem pro pořízení centrálního vysavače je odvod vysátého vzduchu mimo objekt. V místnosti díky tomu nedochází k víření prachu usazeného na záclonách a nábytku, jak je tomu u vysavačů příručních, což ocení nejen alergici. Centrální vysavač HUSKY dělá z vaše domova zdravější prostředí.

Centrální vysavač HUSKY – to je síla, odolnost, vytrvalost

34Dalším velkým plusem je vysoký výkon. Silné centrální vysavače HUSKY s robustním tělem jsou vybaveny průmyslovými motory s bypass technologií nezávislého chlazení, která zaručuje vysavači bezpečné fungování i při dlouhodobém provozu. Vzduch prochází účinným filtračním systémem vybaveným novou generací antibakteriální úpravy SILPURE. Ta využívá přirozené antibakteriální síly stříbra k zastavení růstu bakterií a zabraňuje šíření bakterií způsobujících zápach. Jedním z klíčových faktorů při rozhodování o značce centrálního vysavače by měla být poskytnutá záruka. Bezkonkurenčně nejdelší záruku získá zákazník s centrálním vysavačem HUSKY – 25 let. Právě odolná konstrukce průmyslových motorů umožnila poskytnout tuto unikátní záruku na celý přístroj. Za tuto dobu běžná domácnost vystřídá čtyři až pět příručních vysavačů s nepoměrně menším výkonem a komfortem užívání.

HUSKY má vodu rád

Odolnost centrálních vysavačů Husky dokládá i mimořádná možnost přímého sání mokrých nečistot. Modely Husky Pro 10 a Husky Pro 20 mají motory speciálně uzpůsobeny k mokrému úklidu, takže při vysávání není potřebné přiřazovat do oběhu externí separátory, jak je tomu běžné u jiných výrobců. Husky umí ale ještě víc. Modelová řada vysavačů Husky Pro 300-600 nabízí automatické splachování nečistot přímo do kanalizace. K vysavačům Husky Pro si můžete nechat zhotovit rozvod vody s čistící směsí Aqua Pro, která Vám umožní mytí podlah, šamponování čalouněného nábytku, mytí interiéru aut nebo vytírání s dezinfekčním prostředkem v okolí bazénů, saun či SPA.

Vše pro vaše pohodlí

1Úklid s centrálním vysavačem není jen maximálně účinný, ale i nesmírně pohodlný. Skvělým doplňkem systému centrálního 108 Centrální vysavač HUSKY Neviditelný pomocník pro váš dům Pomocník, který vám pomůže s úklidem domácnosti, zbaví ji prachu, alergenů a vlhkosti. Přitom nepřekáží a neomezuje provoz domácnosti. To je centrální vysavač HUSKY s 25letou zárukou. advertorial vysávání jsou hadice skryté ve zdi. Jak název napovídá, hadice je skryta v trubním rozvodu, na vysávání si uživatel vytahuje potřebnou délku, která může mít až 15 metrů. Při vysávání tedy nemusí manipulovat s celou délkou hadice, takže je úklid opravdu velmi snadný. Po dokončení vysávání stačí odjistit pojistku a hadice se podtlakem sama skryje v trubním vedení. Nemusíme řešit její skladování a také odpadá riziko jejího poškození při přenášení. Pozor, systém hadic skrytých ve zdi vyžaduje speciální instalaci trubního rozvodu, proto je nutné s pořízením hadic počítat již při návrhu. Silným argumentem pro pořízení centrálního vysavače je maximální míra uživatelského komfortu, kterou poskytuje. V tom mu pomáhá mimo hadice ve zdi i bohatá nabídka chytrých doplňků, se kterými se úklid stane doslova hrou. Skvělým doplňkem je VROOM, hadice o délce 5,5 nebo 7 metrů, která je připravená během tří vteřin a poradí si se suchými nečistotami v kuchyni, předsíni nebo koupelně. Po úklidu se navine do elegantního kompaktního boxu, který je umístěný v kuchyňské lince, šatní skříni nebo na speciálním držáku na stěně či stropu garáže nebo komory. Každá hospodyňka ocení i štěrbinovou zásuvku umístěnou těsně u podlahy, například v kuchyni nebo v předsíni. Ke štěrbině stačí namést nečistoty, přepnout nohou ovládání a tím aktivovat centrální vysavačovou jednotku, která se o nepořádek vmžiku postará. K centrálním vysavačům Husky může být štěrbina dodána v elegantním a velmi odolném celonerezovém provedení. Podobně jednoduše pracuje i speciální výsuvná lopatka pod pracovní deskou kuchyňské linky. Na lopatku stačí namést drobky třeba z nakrájeného chleba, zaklapnout a úklid je vyřešený – opět se o něj postará centrální vysavač...

HUSKY 20 let na trhu

Centrální vysavače HUSKY dodává na náš trh společnost Newag s.r.o., firma s více než 50% prodejním podílem a 34 000 realizacemi systémů centrálního vysávání. Newag s.r.o. je na trhu již více jak 20 let.

Náklonnost k přirozeným materiálům a dřevu jsem objevila již při studiích architektury a šíření osvěty a inspirace z této oblasti mi dává velký smysl. Baví mě lidi motivovat k tomu, aby bydleli zdravě, komfortně a více či méně soběstačně.

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (4)

Nejnovější články v kategorii “Podlahy a povrchy”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop