Tisk
Hlasujte v soutěži Dřevostavba roku 2014 a vyhrajte designové kování od společnosti M&T

Hlasujte v soutěži Dřevostavba roku 2014 a vyhrajte designové kování od společnosti M&T

Dagmar Čechová | Středa, 18. červen 2014 |

Přidat na Seznam.cz

I v těchto dnech probíhá třetí kolo soutěže Dřevostavba roku 2014, kde můžete hlasovat a vyhrát jednu z hodnotných cen! Například designové kování od společnosti M&T - ve hře jsou dva kupóny, každý v hodnotě 20 000 Kč, a mnoho dalších...

MT Minimal TiN-KSpolečnost M&T je jediným českým výrobcem designového kování. Ve výrobním programu má kompletní nabídku včetně okenních klik, bezpečnostích štítů a rozet, madel, dveřních zarážek, krytek pantů a dalších požadovaných doplňků - vždy ucelený sortiment ve stejném designu, povrchové úpravě a barvě.

MT MaximalKování Minimal / Maximal obdrželo pro svůj výjimečný design, inovativní provedení a materiálové zpracování v roce 2013 prestižní ocenění red dot.

Kování je připraveno s jasnou výzvou: Celý projekt - jeden design. Veškeré produkty z designové řady Minimal / Maximal jsou v jednotném, neopakovatelném designu. K dispozici je 7 barev, 7 povrchů, neomezené kombinace materiálů kov, dřevo, sklo, plexi, kůže v mnoha barvách a variantách na produktech pro všechny typy dveří a oken.

 

Stejně jako v loňském roce, také letos časopis Dřevo&Stavby vyhlašuje celoroční čtenářskou soutěž Dřevostavba roku 2014. V každém vydání časopisu Dřevo&Stavby vám formou redakčních návštěv představujeme několik moderních dřevostaveb. Vyberte si mezi nimi svého favorita a dejte mu svůj hlas. Dům, který získá v jednom kole (od jednoho vydání časopisu Dřevo&Stavby k druhému) nejvíce hlasů, se stane semifinalistou a postoupí do závěrečného hlasování. V něm se mezi šesti semifinalisty rozhodne, který dům se stane Dřevostavbou roku 2014 časopisu Dřevo&Stavby.

 

Hlasování je anonymní, pokud se však na webu zaregistrujete, budete zařazení do závěrečného losování o hodnotné výhry. Hlasovat můžete výhradně na webech www.drevostavbaroku.cz nebo www.drevoastavby.cz, kde najdete také podrobná pravidla soutěže.

Hlasovat ve 3. kole soutěže Dřevostavba roku 2014 můžete zde.

 

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop