Tisk
Chystáte se stavět dřevostavbu? Zastavte se v Brně na veletrhu Dřevo a stavby 2016

Chystáte se stavět dřevostavbu? Zastavte se v Brně na veletrhu Dřevo a stavby 2016

Redakce | Úterý, 12. duben 2016 |

Přidat na Seznam.cz

Zájemci o dřevostavby by si neměli nechat ujít veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno, který od středy 20. do soboty 23. dubna nabídne ucelenou přehlídku dodavatelů dřevěných staveb. Nabídku vystavovatelů doplňuje doprovodný program a poradenském centrum, které se zaměří na všechny otázky okolo stavby a bydlení v dřevostavbě.

 

Stranou pozornosti nezůstane ani problematika péče o dřevo. Praktickou inspiraci z hotových dřevěných montovaných domů nabídne Stavební centrum Eden 3000, které se nachází v blízkosti brněnského výstaviště.

Dřevostavba od A do Z

Páteční doprovodný program veletrhu DSB představí dřevostavby jako energeticky efektivní a ekologicky šetrné domy. Na jaká témata se můžete těšit? Program zahájí přednáška s názvem. Jsou dřevostavby tématem dneška? Dále budou představeny faktory, které ovlivňují vnitřní ovzduší dřevostaveb nebo Zásady šetrného stavění aneb co je to udržitelná výstavba. Nebude chybět ani moderovaný duel – energeticky pasivní dům versus energeticky plusový dům. Nebudou chybět ani rady, jak si vybrat zhotovitele kvalitní dřevostavby.

Den energeticky úsporného bydlení 2016 v Národním stavebním centru v Brně

Den energeticky úsporného bydlení 2016 se se uskuteční v sobotu 23. dubna v areálu Centra vzorových domů EDEN 3000 a je určen pro zájemce o problematiku energeticky úsporného vytápění respektive bydlení v rodinných domech. Pro návštěvníky jsou připraveny například komentované prohlídky expozic stavebního a interiérového centra nebo přednášky, individuální odborné poradenství a konzultace spojené s vybavením domu tepelnými čerpadly, solárními nebo fotovoltaickými panely, řízeným větráním s rekuperací popř. klimatizačním zařízením, inteligentními systémy řízení, inovativní řešení úspor vody a energií v objektu.

Nábytek, interiér a pitná voda v rodiných domech či bytech

Souběžně konaný veletrh nábytku MOBITEX nabídne novinky ze světa nábytku a vybavení interiéru. Na stáncích jednotlivých vystavovatelů naleznete praktická řešení vašich plánů na stavbu či vybavení interiéru. Vhodnost navrhovaných řešení si můžete ověřit v bezplatných odborných poradenských centrech. Poradenství se zaměří například na problematiku správných technologických postupů, aplikaci právních norem, energeticky úsporné stavění či aktuální dotační tituly.

stavební veltrh brno - zahrada

Letošní tematickou novinkou je zásobování pitnou vodou pro byty, domy i zahrady. V centru pozornosti budou otázky související s napojením budov na vodovod, kanalizaci nebo nakládání se srážkovou vodou. Renomovaní odborníci poradí také v situacích, kdy objekt není napojen na kanalizaci, a jaké jsou potom možnosti likvidace odpadní vody. Nebude chybět ani poradenství zaměřené na aktuální legislativu.

                   Poradenské centrum ADMD

Součástí doprovodného programu veletrhu je také odborné poradenské centrum Asociace dodavatelů montovaných domů. Zájemci zde budou moci získat odborné nezávislé informace od skutečných odborníků, kteří jsou po celou dobu konání k dispozici pro návštěvníky veletrhu zcela zdarma.

Získejte vstupenku na veletrh výhodněji!

Chcete navštívit veletrh výhodněji? Zakupte si vstupenku online! Zvýhodněné vstupenky získáte na www.bvv.cz/svb – odkaz VSTUPENKY & REGISTRACE. Vyberte Stavební veletrhy Brno, zaplaťte online, a navštivte veletrh za 80 Kč. Sleva platí pouze pro úspěšně provedenou online platbu.

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop