Tisk
Vstupenka na veletrh DŘEVOSTAVBY 2017 zdarma - pro všechny zájemce o dřevostavby, sruby či roubenky

Vstupenka na veletrh DŘEVOSTAVBY 2017 zdarma - pro všechny zájemce o dřevostavby, sruby či roubenky

Redakce | Úterý, 20. prosinec 2016 |

Přidat na Seznam.cz

12. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů - DŘEVOSTAVBY 2017 se tradičně koná na pražském Výstavišti. V jednom okamžiku a na jednom místě získáte osobní kontakty na architekty, kvalitní stavební firmy, dodavatele dřeva ve všech podobách, dodavatele izolací, oken, dveří, podlah, schodů, dřevozpracujících strojů, softwaru a veškerého potřebného nářadí. Přijďte se zeptat na vše, co vás v souvislosti s výstavbou dřevostavby zajímá.

Veletrh DŘEVOSTAVBY 2017 - vstupenka zdarma za účast v soutěži Dřevostavba roku 2016

Svou vstupenku ZDARMA na veletrh Dřevostavby 2017 si nyní můžete zajistit hlasováním v soutěži Dřevostavba roku 2016. Zúčastnit se můžete do 29. ledna, ve hře jsou krásné a hodnotné výhry - stačí si jen vybrat pro vás tu nejhezčí montovanou dřevostavbu anebo nejpůvabnější srub či roubenku!

Soutěž Dřevostavba roku se koná za spolupráce pořadatele veletrhu Dřevostavby 2017, společností Terinvest, spol. s.r.o.

Mezinárodní veletrh DŘEVOSTAVBY 2017 se koná ve dnech 2. – 5. 2. 2017.

IMG4189webIMG4236stredz-DSC02663
Proč navštívit veletrh DŘEVOSTAVBY 2017

Pro odborníky, projektanty, investory, stavebníky a zájemce o kvalitní nízkoenergetické a pasivní dřevostavby, srubů i roubenek, bude na letošním veletrhu DŘEVOSTAVBY 2017 připraven atraktivní doprovodný program. Každý výstavní den se doprovodný program dotýká nejdůležitějších témat architektury, konstrukcí, technologií, úspor energií a financí, potřebných k realizaci stavby, zhostí se ho nejvýznamnější autority oboru. Můžete se těšit na největší nesoutěžní přehlídku dřevěné architektury v Česku a na SlovenskuSalon dřevostaveb a jeho tradiční součást Mozaiku dřevostaveb. V rámci jejího programu uvidíte výběr toho nejlepšího, co v posledním roce v oblasti dřevěných staveb vzniklo.

Vaše komentáře (1)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop