Tisk
Zahradnický kalendář pro rok 2018 si již můžete objednat: <small>do 14.8. neplatíte poštovné</small>

Zahradnický kalendář pro rok 2018 si již můžete objednat: do 14.8. neplatíte poštovné

Jindřiška Kleknerová | Úterý, 04. červenec 2017 |

Přidat na Seznam.cz

Kocháte se květenou a s chutí si pěstujete na zahrádce rajčata? Čtete si v knihách o zahradničení jako v detektivce? Pak musíte mít Zahradnický kalendář, který se stane vaším celoročním průvodcem na cestě za ještě zelenějšími a voňavějšími záhonky...

Zahradnický kalendář 2018 vychází 14.8. 2017 a pokud si jej do tohoto data objednáte, pak nebudete platit náklady na poštovné.

Zahradnický kalendář stojí 179 Kč, jeho objednání je možné v našem e-shopu.

Jedenáctý ročník již tradiční příručky určené pro všechny příznivce zahradničení. Publikace obsahuje rady a náměty na každý měsíc a den, informace o kvetoucích rostlinách, návody pro pěstování a ošetřování trvalek, letniček, ovoce i zeleniny, tipy na nákupy, ukázky českých zahrad – to je Zahradnický kalendář 2018, koncipovaný s důrazem na bio a eko trendy. Zahradnický kalendář obsahuje tak jako každý rok také praktický diář pro lunární zahradničení a prostor pro vlastní poznámky. Kniha je originální českou publikací, není překladem z cizího jazyka, vychází z českého prostředí a představuje pouze rostliny a výrobky dostupné na českém trhu.

Přejeme krásné léto a málo slimáků,

za redakci vás zdraví

Jindřiška Kleknerová

 

Těžce zařaditelná publicistka s lehce technickými předpoklady. Zajímám se o texty začínající básněmi a končící optimalizovanými články s příslušným počtem klíčových slov… S pokorou bydlím v nové dřevostavbě a spravuji tento web. Obojí mi dělá radost.

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (1)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop