Tisk
Anketa Dřevostavba roku nabíhá do cílové rovinky, ještě stále můžete naskočit...

Anketa Dřevostavba roku nabíhá do cílové rovinky, ještě stále můžete naskočit...

Redakce | Čtvrtek, 16. listopad 2017 |

Přidat na Seznam.cz

... a nenechat si tak ujít příležitost vyhrát kamna za 185 275 Kč! Anketa Dřevostavba roku má hned několik rozměrů. Může čtenáři přinést nejen nějaký ten nápad, vodítko pro styl či atmosféru nově postavených dřevostaveb. V rámci celoročního klání můžeme jistě mluvit také o velkém objemu inspirace, širším přehledu v možnostech na trhu a nakonec jistě také o erudovanější orientaci mezi dodavateli dřevostaveb.

Aktuálně můžete ještě pár dní soutěžit v pátém kole kategorie montované dřevostavby, která nabídla ojedinělé domy moderního stylu.

V posledním letošním kole kategorie masivní dřevostavby je hlasování v nejlepším, nepochybujeme o tom, že i vy si vyberete mezi srubem, roubenkou nebo po americku postaveným rančem.


Anketa Dřevostavba roku - co dál?

Každý hlas může vyhrát jednu z hodnotných cen. A nejde jen tak o nějaké levné či nepotřebné záležitosti! Možná i vám by se při stavbě hodilo čerpadlo, obklady anebo designové dveře. Na co vás ale jistě chceme upozornit jsou luxusní kamna, která jsou skutečnou ozdobou nejen naší stránky s výhrami, ale budou jednou z hlediska designu i významnou součástí interiéru domu. A možná to bude ten váš - stačí jen dát svůj hlas!

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop