FOR INTERIOR 2019 - Zařiďte svůj domov od sklepa až po půdu + vstupenka ZDARMA

FOR INTERIOR 2019 - Zařiďte svůj domov od sklepa až po půdu + vstupenka ZDARMA

Jiří Kuthan | Pondělí, 07. říjen 2019 |

Přidat na Seznam.cz

Tradiční podzimní veletrh FOR INTERIOR se koná ve dnech 10. až 13. října 2019 v letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA a již podvanácté představí novinky a trendy ze světa nábytku, interiérů a bytových doplňků. Máme pro Vás pár tipů, za čím se na veletrh vypravit a k tomu VSTUPENKU na veletrh FOR INTERIOR 2019 ZDARMA!

Návštěvníkům nabídne přehledný průřez oborem. Premiérově budou mít možnost seznámit se s pracemi čínských designérů a japonských nábytkářů anebo také s populárním trendem zvaným „Boho styl". I tentokrát se můžou těšit na oblíbený hit z posledních ročníků – ZÓNU SPÁNKU, kde vystavovatelé z tuzemska i zahraničí představí renomované značky postelí, matrací, ale i lůžkovin a dalších souvisejících produktů.

FOR INTERIOR vstupenka ZDARMA

Stáhnout vstupenku ZDARMA

interier-nabytek-shutterstock 692475175

Foto: Shutterstock

Inspirace exotickým designem

Kromě tradičních tuzemských výrobců a oblíbených zahraničních značek v rámci expozic jistě zaujmou i unikátní produkty čínských designérů. Čínský design sklízí v posledních letech pozitivní ohlasy z řad odborníků i zákazníků a jeho dopad na mezinárodní scénu je poslední dobou nepopiratelný a stále roste. K vidění zde budou například mikrokrystalické dlažby s originálními vzory, netradiční koupelnové vybavení nebo ručně vyráběná umyvadla nebo masivní koupelnový nábytek v kombinaci s mramorem.

interier-nabytek-jech-cz-s-r-o

Foto: JECH s.r.o.

Praktické i designové prvky a doplňky v interiéru nesmí chybět

Všechny prvky v interiéru by se měly navzájem doplňovat, aby tvořily harmonický celek. Kromě nábytku a vybavení poskytne veletrh i možnost výběru podlah, klik , radiátorů a dalších nezbytných prvků. Na své si přijdou i zájemci o rozmanité bytové doplňky , které dotvoří styl interiéru do posledního detailu a budou zde zastoupeny v mnoha expozicích.

interier-nabytek-hitra-s-r-o

Foto: HITRA s.r.o.

Boho café

Jednou z novinek podzimního veletrhu FOR INTERIOR bude kavárna pro návštěvníky zařízená rukama týmu časopisu Nové proměny bydlení v Boho stylu. Návštěvníci veletrhu budou mít možnost okusit, jak blahodárně působí na lidskou mysl přítomnost tohoto fenoménu i v interiéru. Boho styl dýchá zemitými barvami, třásněmi, krajkami i divokými vzory. Kavárna bude příjemným místem pro relax i centrem doprovodných programů.

interier-for-interior

Foto: FOR INTERIOR

Z doprovodného programu

V nabídce bude autogramiáda designérky Ivy Bastlové, která představí svou novou knihu, kterou zasvětila barvám v interiérech. Jak zharmonizovat interiér poradí Radka Košíčková z Evropské školy Feng Shui. Dále určitě zaujmou například přednášky Time management aneb jak si zorganizovat práci a udělat čas sám na sebe, Pozitivní změna životního stylu aneb jak se zbavit neřestí nebo přednášky s odborníkem o chytré domácnosti s názornými ukázkami a další. Všem, kteří mají rádi ruční práce doporučujeme zúčastnit se workshopů makramé, kde se naučí drhat a vyrobí si své první makramé. Nebude opět chybět poradenství bytových architektů a designérů a soutěž o atraktivní ceny s Tvbydleni.cz.

Příchozí mohou na letňanském výstavišti navštívit (od druhého dne konání veletrhu) také souběžnou akci, kterou je gastronomický veletrh FOR GASTRO & HOTEL.

Více informací najdete na: www.forinterior.cz.

Jiří Kuthan

Baví mě vše kolem počítačů a internetu. Od tvorby webů jsem se přesunul k tvorbě obsahu a momentálně pronikám do tajů dřevostaveb, abych věděl, jakou si pro sebe postavit. Pokud právě neladím obsah tohoto webu, utíkám do přírody, kde dobíjím energii při pozorování ptáků.

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop