FOR WOOD 2020 vstupenka zdarma

FOR WOOD 2020 vstupenka zdarma

Markéta Bernardová | Pátek, 15. listopad 2019 |

Rok 2020 je skoro za dveřmi a společně s ním i akce na které se můžete právem těšit! Jednou z nich je i oblíbený veletrh FOR WOOD 2020, který se koná ve dnech 6. - 8. 2. 2020 v pražských Letňanech. Jako vždy pro vás máme připraveny vstupenky na FOR WOOD ZDARMA!

FOR WOOD 2020 je již 13. ročník tohoto oblíbeného veletrhu, který je zaměřen na dřevěné stavby, konstrukce a materiály. Veletrh bude samozřejmě zastoupen i mnoha prestižními firmami z oboru.

Veletrh FOR WOOD je především zaměřený na využití dřeva ve stavebnictví a reaguje na rostoucí poptávku veřejnosti po stavění ze dřeva. Představí technologické inovace a moderní materiály umožňující navrhovat náročné konstrukce a konstrukční prvky dřevěných staveb. Investorům dává obrovské možnosti osobně se setkat se zastoupením jednotlivých firem a dozvědět se tak obsáhlé a důležité informace o konkrétních produktech a technických novinkách.


Jak správně navrhnout funkční dřevěnou budovu, jak vybrat ten nejlepší materiál z dostupné škály na trhu a jaké technologie lze pro zhotovení dřevostaveb použít?

Jaké jsou výhody či nevýhody dřevostaveb a jakého dodavatele zvolit pro stavbu vysněného domu?


Na tyto a další otázky týkající se stavby dřevěných budov nabízí odpověď veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD!

Veletrh FOR WOOD nabídne to nejlepší z trendů dřevěných staveb a proběhne společně s 8. ročníkem veletrhu FOR PASIV, který je zaměřen na nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby, s veletrhem FOR THERM, kde najdou uplatnění firmy z oboru vytápění a nízkoenergetického bydlení, a dále s veletrhy pořádanými společností Střechy Praha, s.r.o.

Součástí souběhu veletrhů bude možné se zúčastnit postupového kola velmi oblíbené Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO.


NOVINKA! ZDARMA Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb!

Návštěvníci veletrhu FOR WOOD dostanou na výdejních místech a stánku vydavatelství časopisu DŘEVO&stavby a sruby&roubenky ZDARMA PŘEHLED DODAVATELŮ A PROJEKTŮ DŘEVOSTAVEB!

adresar-prehled-dodavatelu (1)

Hledáte dodavatele dřevostavby? Hledáte projekt dřevostavby?

NOVÁ ročenka časopisu DŘEVO&stavby a sruby&roubenky poskytuje konkrétní přehled všech dodavatelů a projektů dřevostaveb na českém trhu.

 • Přehled Vám pomůže vybrat jak projekt, tak dodavatele dřevostavby.
 • Je to pomocník pro všechny, kteří chtějí stavět dřevostavbu a společně s ní se lépe zorientujete ve světě dřevostaveb.
 • Najdete tam spoustu inspirace, typy na konkrétní projekty nového domu, a hlavně kontakty na dodavatele, který vám vybraný projekt postaví!

prehled-dodavatelu-drevostaveb


FOR WOOD 2020 vstupenka zdarma

Pro naše čtenáře a návštěvníky webu máme opět připraveny vstupenky na FOR WOOD 2020 ke stažení zdarma. Sledujte naše webové stránky, nebo facebook, kde budeme zveřejňovat nové informace. Nebo se zaregistrujte a my vám odkaz na stažení vstupenky FOR WOOD 2020 zdarma zašleme e-mailem.

Stáhnout vstupenku na FOR WOOD 2020 zdarma - již brzy!


Kdy: 6. - 8. 2. 2020

Kde: PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Více informací: www.forwood.cz

for-wood-logo-666x222

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

 • Banner

Akce / DřevoStavby

 • FOR PASIV 2020
  6. 2. 2020 - 8. 2. 2020
  / PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany /
 • FOR THERM 2020
  6. 2. 2020 - 8. 2. 2020
  / PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany /
 • FOR WOOD 2020
  6. 2. 2020 - 8. 2. 2020
  / PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany /

Zobrazit kalendář »

 • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop