Konstrukční detaily dřevostaveb, to je další seminář projektu WOOD camp

Konstrukční detaily dřevostaveb, to je další seminář projektu WOOD camp

Komerční sdělení | Středa, 18. srpen 2021 |

Přidat na Seznam.cz

Po prázdninové pauze začíná druhé kolo vzdělávacích seminářů o dřevostavbách pod taktovkou ADMD. Připojte se zdarma na online seminář Konstrukční detaily dřevostaveb již 31. 8. 2021 od 15:00 hodin.

WOOD camp je projekt zahrnující pravidelné online semináře pro projektanty, architekty, stavební dozory a studenty. Účastníkům bude vysvětleno, jak se pustit do projektování dřevostaveb a jak překonávat různá úskalí návrhu.

ADMD odstartuje projekt WOOD camp tématem Konstrukční detaily dřevostaveb dne 31. 8. 2021. Pro pochopení celku je totiž nutné nezůstat jen u obecných vědomostí, ale zaměřit se také na detail, který je základ všeho, a u dřevostaveb to platí dvojnásob. Detaily tvoří celek. Proto nevynechejte tento seminář a těšte se i na další.

Architekti a stavební inženýři mají navíc možnost účastí na seminářích získat body do celoživotního vzdělávání u organizací ČKA a ČKAIT. Více informací ZDE.

Jaké semináře Vás čekají?


V rámci projektu WOOD camp se můžete zúčastnit online semináře ZDARMA každé 3 týdny. Vždy v úterý od 15:00 hodin proběhne přednáška s následnou možností diskuze. WOOD camp probíhá na platformě Google Meet a je třeba se registrovat na každý seminář zvlášť.

Přihlásit na seminář Konstrukční detaily dřevostaveb→

Projekt WOOD camp pro Vás organizuje ADMD. Budují komunitu profesionálů, kteří se chtějí vzdělávat a navrhovat kvalitní dřevostavby.

V jarním kole seminářů Vám představili dřevostavby a materiály, ze kterých se konstruují. Následovaly dva semináře o požární bezpečnosti domů ze dřeva a sérii zakončili tématem vzduchotěsnosti dřevostaveb. Přehrajte si záznamy seminářů na YouTube kanále ADMD – Dřevostavby kvalitně.

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) je seskupením firem, které jsou přesvědčeny, že touha po kvalitním bydlení v dřevostavbě nemusí být pouhým snem. Chceme, aby se domy stavěly kvalitě a s ohledem na životní prostředí.

Navštivte web ADMD, nebo profil na sociálních sítích Facebook, YouTube či LinkedIn.

WOOD camp_logo

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop