Sruby & roubenky

Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Vaše nové pohodové bydlení: Dřevostavby a zděné domy na klíč od specialisty

Tisk
Vaše nové pohodové bydlení: <small>Dřevostavby a zděné domy na klíč od specialisty</small>

Komerční sdělení | Pondělí, 25. červenec 2016 |

Postavit si nový dům na klíč je dnes již jakýmsi standardem. Ne všechny firmy ale dokážou nabídnout dokonalý komfort výstavby spojený s výhodnou cenou. I proto se vyplatí přečíst si o nich co nejvíce a zjistit si podrobné informace.

 

Rozhodně se přitom nevyplatí dívat se pouze do diskuzí pod články, kde jsou mnohdy vedeny spíše konkurenční boje. Příliš o realitě tedy vypovídat nemusejí. My se soustředíme na nabídku společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o., která je opravdu pestrá. Podíváme se na důvody, proč se vyplatí vybrat si tyto specialisty jak na klasické zděné domy, tak i na dřevostavby.

Certifikovaný specialista

V první řadě je třeba ctít pravidlo hovořící o tom, že bychom měli třikrát prověřovat a až poté důvěřovat. Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. disponuje mnohými známými certifikáty, jež se vztahují jak na zděné domy, tak i na dřevostavby. Jmenovat bychom mohli například kanadskou certifikaci Solid Wood Construction, která se vztahuje ke kvalitě dřevostavby. Dle mezinárodně certifikovaného standardu tohoto typu se v Kanadě staví i čtrnáctipatrové budovy. Dále se jedná o švýcarskou certifikaci zdravotní nezávadnosti a nízkoenergetického fungování nemovitosti. K nízkoenergetickému provozu se váže i norma ČSN 73 0540. Domy splňují i známý britský certifikát PRINCE2. Zapomenout nemůžeme ani na ocenění týkající se termoizolace, ohnivzdornosti, jakosti materiálů a mnohých dalších hledisek.

Výstavba domu na klíč krok za krokemAž 30 let zkušeností

Při volbě firmy, která má realizovat vaše bydlení, je třeba dbát i na její zkušenosti. Zmiňovaná společnost má v oboru více než 30 let zkušeností. Právě po tuto dobu již realizovala úspěšně mnoho zakázek. Firma klade důraz na inovativní postupy a na individuální přístup ke každému klientovi. Pokud tedy budete chtít postavit domek přesně podle svých představ a nechcete se přizpůsobovat typovým projektům, jste na správné adrese. Vy sami budete mít v rukou, jak bude vaše nové bydlení vypadat.

Technologie bez kompromisů

Jedním z nejdůležitějších aspektů výstavby jakékoli nemovitosti je bezesporu použití té správné technologie. Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. má v tomto ohledu obrazně řečeno několik es v rukávu. Začít bychom mohli například využitím technologicky maximálně propracovaného systému zdění Porotherm od společnosti Wienerberger. Cihelné bloky se vyznačují skvělými tepelně izolačními vlastnostmi. Stavba tak v létě dokonale izoluje a v zimě chrání před chladem. U dřevostaveb je třeba jmenovat kanadskou technologii Solid Wood Construction. Patentovaný kanadský systém se osvědčil u mnohých objektů, mezi které patří například kampusy vysokých škol ve Spojených státech amerických.

Zapomenout nemůžeme ani na specifickou konstrukci Neico s tradicí více než 140 let. Používána je v podstatě již od konce 19. století v Rakousku, USA, Německu a dalších zemích. O dokonalou izolaci stavby se postarají výrobky od společnosti Knauf. Co se týká dřeva, tak to dodává společnost Jaf Holz mající zkušenosti již od roku 1948. Jmenovat bychom měli rozhodně i vysoce kvalitní okna, která dodává společnost Vekra. Okna se vyznačují šestikomorovým profilem a také trojitým sklem. Spolehnout se budete moci i na vysoce kvalitní střechu, která je pokrytá střešní krytinou od jednoho z nejznámějších výrobců Tondach. Jedná se o pálené střešní tašky, na které se vztahuje záruka v době trvání 33 let. Tradice této rakouské firmy sahají již na konec 19. století. Schodišťový systém je certifikován stavebním institutem v Berlíně a splňuje tak nejpřísnější německé normy.

Dům za cenu nájmu

Nemáte na stavbu vašeho vysněného bydlení dostatek finančních prostředků? Nevadí, můžete využít moderního systému financování, který se vyznačuje maximální flexibilitou, přehledností a jednoduchostí. Získáte dům za cenu běžného českého nájmu. Jediný podstatný rozdíl bude spočívat pouze v tom, že budete splácet za své vlastní nové bydlení a peníze nepůjdou do kapsy nikomu cizímu. Získáte tu nejvýhodnější hypotéku, a to i kompletně na celé financování nemovitosti. Kvůli daňovému zvýhodnění budete mít navíc garantováno pouze 11 splátek za rok. Díky kalkulačce na webu společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. si budete moci sami vymodelovat situaci, v níž se budete nacházet. Pohodlně si tak hned na počátku zjistíte, kolik finančních prostředků budete muset investovat a jak si případně rozvrhnete splátky. Získáte tak jistotu, že i po dobu splácení nebudete muset nijak slevovat ze svého životního standardu.

Bydlení od A až po Z s mnoha zárukami

Že nemáte se stavbou nemovitostí vůbec žádné zkušenosti? Žádný problém! Služby zmiňované firmy totiž zahrnují veškeré činnosti, které s realizací nového bydlení jakkoli souvisejí. Vy sami si pouze zakoupíte pozemek a vše ostatní již můžete nechat na specialistech, kteří se ve stavebnictví a dalších souvisejících oborech dokonale orientují. Samozřejmostí budou i nadstandardní záruky, které jinde nedostanete. O záruce v době trvání 33 let na střechu jsme již hovořili. Na konstrukci pro domy na klíč se vztahuje záruka v době trvání 10 let a v neposlední řadě musíme uvést i tříletou záruku all inclusive na cokoliv. I díky těmto záručním dobám se mohou zájemci o zděné doby i dřevostavby spolehnout na to, že v žádném případě nekupují zajíce v pytli, ale získají stylové nové bydlení přímo na míru.

Vaše komentáře (5)

Nejnovější články v kategorii “Realizace”

 • +PLUS DŮM FischerHaus

  +PLUS DŮM FischerHaus

  K padesátiletému výročí založení společnosti FischerHaus byl veřejnosti představen vzorový +PLUS dům „GENERATION X“, který splňuje nejnáročnější kritéria na moderní velice…

 • Na dřevostavbě šetřete chytře

  Na dřevostavbě šetřete chytře

  Ten, kdo při stavbě nového domu nemusí řešit finance, je opravdovým šťastlivcem. Pro nás ostatní, kteří vydání svých prostředků musí zvažovat poněkud obezřetněji, přijde vhod…

 • Respektovat okolí, ale nesplynout s davem

  Respektovat okolí, ale nesplynout s davem

  Originální spojení kompozice, barevného řešení a struktury materiálů použitých na vnějším plášti určuje výsledný vzhled domu víc než cokoli jiného. Architektonický výraz…

 • Mám milion a půl a chci dům. Jaké jsou možnosti?

  Mám milion a půl a chci dům. Jaké jsou možnosti?

  Dům na klíč na cenu garsonky ve větším městě? Je to možné. Podívali jsme se blíže na některé typové projekty s cenou kompletně dokončeného domu okolo jednoho a půl milionu korun. …

Více článků »

 • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

Partneři projektu

 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner