+PLUS DŮM FischerHaus

Komerční sdělení | Čtvrtek, 25. srpen 2016

dřevostavba Fischerhaus 01K padesátiletému výročí založení společnosti FischerHaus byl veřejnosti představen vzorový +PLUS dům „GENERATION X“, který splňuje nejnáročnější kritéria na moderní velice prestižní bydlení s nadčasovým designem.


Líbil se Vám článek?
 

Vaše nové pohodové bydlení: Dřevostavby a zděné domy na klíč od specialisty

Komerční sdělení | Pondělí, 25. červenec 2016

rodinný dům na klíčPostavit si nový dům na klíč je dnes již jakýmsi standardem. Ne všechny firmy ale dokážou nabídnout dokonalý komfort výstavby spojený s výhodnou cenou. I proto se vyplatí přečíst si o nich co nejvíce a zjistit si podrobné informace.

 

Na dřevostavbě šetřete chytře

Lucie Němcová | Pondělí, 18. červenec 2016

rohové okno do kuchyněTen, kdo při stavbě nového domu nemusí řešit finance, je opravdovým šťastlivcem. Pro nás ostatní, kteří vydání svých prostředků musí zvažovat poněkud obezřetněji, přijde vhod několik rad, jak při stavbě nového domu ze dřeva šetřit efektivně a nezadělat si do budoucna na zbytečné problémy nebo dokonce další výdaje.


Líbil se Vám článek?

Respektovat okolí, ale nesplynout s davem

Agáta Jankovská | Úterý, 07. červen 2016

dům a jeho okolíOriginální spojení kompozice, barevného řešení a struktury materiálů použitých na vnějším plášti určuje výsledný vzhled domu víc než cokoli jiného. Architektonický výraz přitom nelze brát jen jako venkovní slupku. Vždy prostupuje napříč celou stavbou – odráží se v její dispozici, v interiéru a v detailech.


Líbil se Vám článek?

Pasivní dům – zbytečnost, nebo chytrá volba?

Lucie Němcová | Úterý, 31. květen 2016

03 DSC6814Je s podivem, že pasivní domy stále ještě rozdělují odbornou i laickou veřejnost na dva tábory – jedni je považují za zbytečně drahý extrém, který se nevyplatí, druzí je vychvalují do nebes pro jejich jedinečný přínos na poli zdraví a komfortu bydlení. Vybrali jsme několik klíčových tvrzení těch skeptičtějších a požádali specialisty z Centra pasivního domu o jejich objasnění…


Líbil se Vám článek?

Mám milion a půl a chci dům. Jaké jsou možnosti?

Michal Doležel | Úterý, 15. březen 2016

Dřevostavba do milionu a půl - perexDům na klíč na cenu garsonky ve větším městě? Je to možné. Podívali jsme se blíže na některé typové projekty s cenou kompletně dokončeného domu okolo jednoho a půl milionu korun.


Líbil se Vám článek?

Nový prostor pod střechou - dřevostavby jako přístavby starších domů

Redakce | Pondělí, 22. únor 2016

Přístavba domu - dřevostavbaStřešní nástavby jsou zejména v místech s hustším osídlením nejjednodušší cestou k rozšíření kapacity nejen obytných prostor. U nás se jejich výstavba soustředí především na panelové a činžovní domy, ačkoliv i na rodinných domech nebo vilách si nacházejí své místo. V přístavbách a střešních nástavbách se s úspěchem uplatňují také dřevěné konstrukce, které tolik nezatěžují původní zdivo domu.


Líbil se Vám článek?

Bungalov do jednoho milionu? Výhody a nevýhody levných přízemních domů

Michal Doležel | Pondělí, 01. únor 2016

InstinktPřízemní domy mají celou řadu výhod. Těmi hlavními je absence schodišť a dobré propojení interiéru s venkovním prostředím. V našem katalogu i obecně na českém stavebním trhu najdete mnoho projektů bungalovů, které uspokojí jak náročného zájemce, tak i stavebníka, který chce co nejlevnější dům. Výjimkou nejsou ani bungalovy s cenou okolo jednoho milionu korun.


Líbil se Vám článek?

Dřevostavba na klíč do dvou milionů - jaké máte možnosti?

Redakce | Pondělí, 18. leden 2016

levné domy - perexHlavní výhodou katalogových projektů dřevostaveb na klíč je většinou rychlost výstavby a pohodlí. Dům totiž může být připraven až do fáze rovnou k nastěhování. Dům na klíč přitom nemusí být drahý. Podívali jsme pečlivěji na některé katalogové projekty dřevostaveb v ceně do dvou milionů korun.


Líbil se Vám článek?

Dřevostavba všemi smysly

Redakce | Pondělí, 07. prosinec 2015

uvodní foto FBChystáte se stavět? Pomýšlíte na pasivní dům? Zajímají vás praktické i odborné informace o projekci a hlavně o realizaci pasivního domu? Buďte u toho. ARCHCON atelier a DŘEVOSTAVBY BISKUP vás srdečně zvou na dny otevřených dveří pasivního domu v Černošicích.

Dřevostavba vám ušetří peníze

Michal Doležel | Úterý, 03. listopad 2015

HK 2Přemýšlíte, že si s rodinou pořídíte dům? Přece jen bydlení v rodinném domě má své výhody... Jaký dům tedy vybrat, aby nestál moc a byl i nízkoenergetický? Máme pro vás řešení, pořiďte si dřevostavbu.

Jak se staví dům ze slaměných panelů

Redakce | Pondělí, 02. listopad 2015

Ecococon - perexStavby ze slámy a dalších obnovitelných zdrojů si postupem času získávají větší oblibu a dostávají se do povědomí odborné veřejnosti i stavebníků. Jedná se vlastně o dřevostavby, v nichž sláma slouží jako izolační a někdy také nosný materiál. Na trhu se už mají také stálé místo některé stavební materiály na bázi slámy, jako jsou Ekopanely nebo konstrukční systém Ecococon.


Líbil se Vám článek?

Strana 1 z 2

« 1 2 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop