Originální fasádní obklad Skyline Kontrast

Originální fasádní obklad Skyline Kontrast

Komerční sdělení | Úterý, 22. říjen 2019 |

Přidat na Seznam.cz

Firma Holzwerke Ladenbuger, specialista na dodávky materiálu pro výrobce dřevostaveb, rozšiřuje svůj program fasádních obkladů "Kontrast" o nový profil Skyline – moderní dřevěný obklad, který podporuje kreativitu u architektů, designérů a zákazníků.

Profil Skyline je určen jen pro vertikální upevnění. Je vyroben z odolného sibiřského modřínu a může být povrchově ošetřen oleji na dřevo v různých odstínech nebo jen olejem s UV ochranou.

detail-obklad


Elegantní vzhled

Profil Skyline okouzluje stejně jako předchozí edice "Trendliner Kontrast" a "Trendfuge Kontrast" moderním a přirozeným designem. Vzhled fasády podtrhuje elegantní architekturu a zároveň plnohodnotně přispívá k izolační funkci samotné fasády.

profil-domu-obklady

Princip upevnění

Profil Skyline Kontrast se upevňuje v systému pero/drážka, kdy vrut vždy prochází pouze černým kontrastním perem. Vzniká tak dojem lehkých, vznášejících se fasádních lišt. Veškerý spojovací materiál je skryt v černém peru, proto není dojem z fasády narušen žádnými šrouby. Tento způsob uchycení šetří čas a náklady při samotné montáži. Díky systému pero/drážka odpadá i nutnost používat drahé podkladové fólie. Povrch profilu není narušen šrouby, proto je celá fasáda i odolnější proti povětrnostním vlivům a poškození. Finální ošetření a zlepšení kvality celé fasády lze dosáhnout pomocí nátěru olejem.


 

vrut


Info: www.ladenburger.cz


Logo gro├č als JPG

DaS 1-2019
Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Fasády”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop