Češi vsadili na jistotu a nejdůvěryhodnější značkou střešních krytin zvolili opět BMI BRAMAC

Češi vsadili na jistotu a nejdůvěryhodnější značkou střešních krytin zvolili opět BMI BRAMAC

Komerční sdělení | Čtvrtek, 14. prosinec 2023 |

Přidat na Seznam.cz

9. ročník největšího průzkumu zákaznické důvěry v České republice ukázal, že Češi jsou věrní svým oblíbeným značkám. I přes turbulentní změny na trhu obhájily více než tři čtvrtiny z nich loňské prvenství. Nechyběla mezi nimi ani prémiová značka střešních krytin BMI BRAMAC.

Důvěryhodné značky jsou renomovaným marketingovým programem, který monitoruje a oceňuje značky, ve které mají čeští spotřebitelé největší důvěru. Čeští spotřebitelé v tomto nezávislém průzkumu hodnotili v 92 kategoriích téměř 900 značek nominovaných automaticky na základě prodejů. Tento výběr je zárukou že oceněné značky jsou skutečně silné a důvěryhodné. Průzkum probíhá pod záštitou společnosti ATOZ Marketing Services ve spolupráci s renomovanou výzkumnou agenturou NIQ.

Každá kategorie má pouze jednoho vítěze, který získává logo Nejdůvěryhodnější značka. Logo funguje jako nezávislé potvrzení kvality či dobrá reference. „Ze studie Private labels Syndicated report 2022 společnosti NIQ vyplynulo, že ocenění Nejdůvěryhodnější značka je českými spotřebiteli vnímáno velice pozitivně. Zařadilo se těsně za české a regionální označení, jako například Klasa, Česká potravina apod.," uvádí Soňa Fialová z nezávislé agentury NIQ. Program tak přispívá k snazší orientaci v široké nabídce produktů napříč spotřebitelským trhem a slouží ke zviditelnění produktů špičkové kvality.

značka BMI BRAMAC ocenění

Foto: BMI BRAMAC

Slavnostní vyhlášení Nejdůvěryhodnějších značek 2023 proběhlo v rámci galavečera 9. listopadu v historickém prostoru Kongresového centra České národní banky. Ocenění pro značku BMI BRAMAC převzali managing director společnosti Gerald Resch a country marketing manager Petra Sinkulová. „Získat si na svou stranu důvěru zákazníků je dlouhodobý a náročný proces, obhájit ji je ale ještě náročnější. V dnešní době je spotřebitelská důvěra velmi křehká záležitost. O to víc si získaného ocenění vážíme. Je pro nás velkým závazkem, abychom pokračovali v technologickém rozvoji, inovacích výrobků a zlepšovali naše služby a poradenství. Pro všechny zákazníky chceme být stabilním partnerem, který jim pomáhá s budováním krásného, kvalitního a bezpečného domova," říká za BMI BRAMAC Petra Sinkulová.

BMI BRAMAC ocenění společnosti

Foto: BMI BRAMAC

Nároky českých spotřebitelů na kvalitu a provedení střechy rok od roku rostou a o úspěchu značky rozhodují kromě ceny a kvality výrobků i další přidané hodnoty jako například komplexní střešní systém či servis a poradenství. Značka BMI BRAMAC je synonymem profesionální úrovně, ale také individuálního přístupu a řešení každého detailu střechy. A právě takové hodnoty z ní činí nejdůvěryhodnější značku mezi spotřebiteli.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Střecha”

Více článků »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop