Dům na bázi dřeva

Tisk

ADMD letos oslavila 15 let od svého založení

Administrator | Pondělí, 07. září 2015 |

Přidat na Seznam.cz

dřevostavby - perexHistorie ADMD započala v roce 2000, kdy byla Asociace založena a zaregistrována. Už v té době vznikla potřeba jak organizovaného a koordinovaného řízení výrobců dřevostaveb v České republice, tak i zviditelňování a prosazování technologie staveb na bázi dřeva.

Asociace dodavatelů montovaných domů je širokou odbornou i laickou veřejností vnímána nejenom jako sdružení hájící zájmy oboru dřevostaveb a svých členů, ale i platforma pro odbornou komunikacise zákazníky resp. zájemci o nový dřevěný montovaný dům.

Jedním z hlavních cílů Asociace dodavatelů montovaných domů je prosazování filozofie udržitelného rozvoje a využití obnovitelných zdrojů a proto jako stavební materiály nového tisíciletí propagujeme právě dřevo a další produkty na bázi přírodních a ekologických surovin.

ADMD garantuje kvalitní dřevostabu

Dalšími, neméně důležitými cíli je prosazování kvalitních dřevostaveb na trhu v ČR, kultivování podnikatelského prostředí a popularizace oboru. Prioritním cílem Asociace je komunikace v oblasti zabezpečení kvality pro tento segment stavebnictví resp. kvality dřevostaveb pro zákazníky. K tomu slouží certifikace dle Dokumentu národní kvality (DNK).

Splnění podmínek této směrnice je hlavním kritériem vstupu do Asociace. V posledních dvou letech si Asociace stanovila kromě zajištění resp. garance kvality staveb svých členů také cíle při zajištění resp. garanci jistoty a spokojenosti zákazníků.

Jednou z důležitých oblastí naší činnosti je také koordinovaná komunikace s několika finančními ústavy, jež ve spolupráci s ADMD vytvořily své speciální produkty pro financování montovaných domů, které stavějí členové ADMD.

Co získáte při objednávce dřevostavby od členů ADMD?

  • Kompetentní a komplexní odborné poradenství ve všech otázkách, týkajících se výstavby dřevěných montovaných domů a to od návrhu vhodné dispozice až po řešení moderní domácí techniky.
  • Individuální přístup k zákazníkům na vysoké odborné a etické úrovni.
  • Spolupráci při zajištění výhodného financování nového domu.
  • Možnost prohlídky vzorových a referenčních domů na území celé České republiky.
  • Možnost spolupráce v rámci inženýringu resp. zajištění stavebního řízení a při realizaci základové desky nebo sklepa včetně nezávislého a objektivního doporučení vhodného a kompetentního pracovníka pro výkon funkce stavebního dozoru investora.
  • Možnost obrátit se na smírčí orgán ADMD (ombudsmana) v případě, že zákazník není s průběhem výstavby popř. s přístupem zhotovitele svého domu zcela spokojen.

Autor: Ing. Vratislav Blaha - předseda ADMD

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop