Dům na bázi dřeva

Jednoduchá dřevostavba na klíč do 1,5 milionu, která může růst s vámi

Jednoduchá dřevostavba na klíč do 1,5 milionu, která může růst s vámi

Redakce | Čtvrtek, 21. březen 2019 |

Přidat na Seznam.cz

Jeden z nejvíce hledaných výrazů lidí na internetu ve spojení s bydlením je "dřevostavba na klíč do 1,5 milionu korun". Je-li vaším snem jednoduchá, jednopodlažní dřevostavba na klíč, která se hodí na malý pozemek, má nízké provozní náklady, a navíc dokážete ocenit minimalistické bydlení, představíme vám jeden zajímavý a velmi variabilní projekt dřevostavby na klíč s cenou pod 1,5 milionu korun i s DPH.

Tato jednoduchá jednopodlažní dřevostavba se hodí pro víkendové i celoroční bydlení, jako startovní bydlení pro mladé, bydlení pro seniory, nebo pro nejrůznější komerční i nekomerční využití. Její výhodou je malá zastavěná plocha, což z ní dělá stavbu vhodnou pro malé pozemky. Kompaktní rozměry této malé dřevostavby oceníte i v případě, že chcete vedle svého stávajícího domu vytvořit například oddělené bydlení pro hosty, zahradní domek, pracovnu na zahradě, vyřešit bydlení pro rodiče, nebo prostor pro své podnikání.

Tvoří ji dva moduly, které jsou při montáži sestaveny do zvolené varianty. Výrobce vám ji dodá ve fázi od hrubé stavby až po variantu na klíč. Předností modulového systému je jeho variabilita s možností budoucích úprav. Dřevostavbu můžete rozšiřovat o další moduly a realizovat stavbu jako tzv. rostoucí bydlení.

Dřevostavba Modul M UNIVERSAL

Malá dřevostavba Modul M UNIVERSAL je modulární panelová dřevostavba se zastavěnou plochou 46,4 m2 a užitnou plochou kolem 37 m2 ve všech svých variantách. Pro usazení domu na pozemek můžete zvolit základovou desku nebo zemní vruty. Vnější povrch stěn je možné opatřit klasickou omítkou, dřevěným obkladem, nebo jinými běžnými materiály. Zde jsou její čtyři varianty:


Dřevostavba Modul M UNIVERSAL - varianta BYDLENÍ 1

Malá dřevostavba na klíč, mini dům 2+kk. Dispozice s obdélníkovým půdorysem (8 x 5,8 m) obsahuje zádveří (3,9 m2), hlavní obytný prostor s kuchyní, jídelním koutem a obývákem (18,2 m2), ložnici (12,2 m2) a koupelnu s WC (3,1 m2). Úložné prostory jsou řešeny jako vestavěné skříně. Z hlavního obytného prostoru je přímý vstup na terasu a do zahrady.

Zastavěná plocha: 46,4 m2
Užitná plocha: 37,4 m2
Dispozice: 2+kk

drevostavba-na-klic-modul-m-universal-purlive-bydleni-interier-kuchyne

drevostavba-na-klic-modul-m-universal-purlive-bydleni-1


Dřevostavba Modul M UNIVERSAL - varianta BYDLENÍ GARSONKA 2

Malá dřevostavba na klíč, mini dům 1+kk. Dispozice s obdélníkovým půdorysem (8 x 5,8 m) obsahuje zádveří (4,9 m2), hlavní obytný prostor s kuchyňským a jídelním koutem (29,4 m2) a koupelnu s WC (3,3 m2). Z hlavního obytného prostoru je přímý vstup na terasu a do zahrady.

Zastavěná plocha: 46,4 m2
Užitná plocha: 37,6 m2
Dispozice: 1+kk

drevostavba-na-klic-modul-m-universal-purlive-bydleni-garsonka-2Dřevostavba Modul M UNIVERSAL - varianta KANCELÁŘ

Malá dřevostavba na klíč ke komerčním účelům. Dispozice s obdélníkovým půdorysem (8 x 5,8 m) obsahuje zádveří (3,9 m2), kancelář s kuchyňským koutem a přímým vstupem na terasu / zahradu (18,4 m2), kancelář (12,1 m2) a koupelnu s WC (3,1 m2).

Zastavěná plocha: 46,4 m2
Užitná plocha: 37,5 m2

drevostavba-na-klic-modul-m-universal-purlive-bydleni-interier-kancelář

drevostavba-na-klic-modul-m-universal-purlive-kancelar


Dřevostavba Modul M UNIVERSAL - varianta PRODEJNA

Malá dřevostavba na klíč ke komerčním účelům. Dispozice s obdélníkovým půdorysem (8 x 5,8 m) obsahuje hlavní prodejní prostor (25,7 m2), prostor pro prodávajícího (6,2 m2), zázemí (3 m2) a koupelnu s WC (2,9 m2).

Zastavěná plocha: 46,4 m2
Užitná plocha: 37,8 m2

drevostavba-na-klic-modul-m-universal-purlive-prodejna

Výrobce nabízí větší i menší modulové dřevostavby, než je Modul M UNIVERSAL. Můžete si tak vybrat přesně podle svých prostorových i finančních představ. Cena dřevostavby na klíč a více informací o projektu.


TIP: Víte, že na našich stránkách můžete kontaktovat výrobce dřevostaveb a informovat se na to, co vás zajímá, nebo zaslat nezávaznou poptávku?


Další projekty dřevostaveb na klíč


Líbil se Vám článek?

Přidat komentář


Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop