Tisk
Jak staví... WOOD-LIFE

Jak staví... WOOD-LIFE

DAS | Čtvrtek, 30. březen 2017 |

Přidat na Seznam.cz

Proč by si měl potenciální klient vybrat pro stavbu domu právě vaši firmu? Na českém trhu působíme desátým rokem. Během té doby jsme postavili více než 70 srubů, roubenek a chat a nespočet drobných dřevěných staveb a tesařských konstrukcí.

Naším cílem je stavět zdravé, precizně provedené, kvalitní a funkční stavby s dlouho životností, to vše s využitím moderních technologií. Jako jedni z mála doporučujeme a realizujeme kompletní stavby na klíč. Tuto variantu stavění preferujeme v souladu s garancí kvality a cílem dlouhodobé životnosti. Všem potenciálním klientům umožňujeme prohlídky realizovaných staveb. Snažíme se s našimi klienty jednat vždy férově, na rovinu a nebudovat vztahy jen na obchodu. Od vypracování finální cenové nabídky garantujeme klientům konečnou cenu.

interiér dřevostavba z masivumasivní dřevostavbaložnice dřevostavba srub
Čím se vaše masivní dřevostavby odlišují od staveb ostatních firem, čím vynikají?

Naše stavby konstrukčně navrhujeme a řešíme tak, aby bylo možné je ihned po dokončení zabydlet. Dbáme na to, aby klient nemusel řešit servis domu (s výjimkou exteriérových nátěrů). Roubené či srubové stěny stavíme z kvalitního lepeného smrku, opracovaného několikanásobnou pero-drážkou. Obvodové stěny jsou zatepleny přírodní tepelnou izolací dle přání klienta (dřevovláknité desky, konopí a podobně). Preferujeme nízkoenergetickou zateplenou stěnu ve dvojím provedení – srubová stěna zvenčí nebo zevnitř v kombinaci s přírodní izolací a obklady. Obvodové stěny a vnitřní příčky jsou dokončeny podle přání klienta dřevěnými obklady, zdivem, kamenem či jiným materiálem. Všechny nosné dřevěné konstrukce (stropní trámy, vaznice, krokve, kleštiny...) jsou hoblované, v exteriéru i interiéru pohledově přiznané. Energetické parametry rodinných domů odpovídají minimálně standardu nízkoenergetické stavby. 

Jaké služby klientům nabízíte?

Naší filozofií je osobní servis zákazníkům. Od prvního kontaktu jednáme s každým klientem individuálně, záměrně nestavíme katalogové stavby. Naším cílem je, aby kterýkoli zákazník pokud má zájem, dostal od nás komplexní služby, tedy vypracování studie stavby, kompletní projektovou dokumentaci (včetně možnosti vyřízení povolení na stavebním úřadě, prozatím pou ze v rámci Moravy) a stavbu na klíč, tedy vše včetně záruky od jedné firmy. V rámci pozá ručního servisu je možné u nás objednat například renovaci nátěru exteriéru a podobné služby.

Ing. Martin Pavlíček,
jednatel společnosti WOOD-LIFE


Líbil se Vám článek?
gotop